pakiet video:Twoja firma w Social Media

Kto?

Nagrane na?

Ilość?

6 nagrań

cena netto

377 zł

6 prezentacji o Social Mediach: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn, Snapchat, YouTube.

Kup dostęp 377 zł + VAT >

9 wyjątkowych prelegentów

Ponad 6 godziny prelekcji

Cała transmisja w jakości HD

FAQ

Nagrania będą dostępne bez limitu czasowego, możesz je oglądać w dowolnym terminie.

Dla wszystkich osób, które zakupiły dostęp do transmisji lub zakupiły dostęp do nagrań, możliwe będzie oglądanie na naszej platformie po zalogowaniu.

Nie, nagrania są dostępne w playerze online i nie można ich pobrać na dysk.

Agenda

Katarzyna Granops-Szkoda

5 typów reklam na Facebooku, które musisz przetestować.

Poznaj pomysły na ciekawe reklamy, które pomogą Ci: pozyskać nowych klientów, odzyskać utraconych, namówić obecnych na kolejny zakup. Dowiedz się także, o czym musisz pamiętać w maretingu na Facebooku w 2017 roku.

Michał Bajorek

Instagram Marketing

Jak reklamować się na Instagramie? Jak zdobyć followersów? Jak utrzymać ich zainteresowanie? Jak zarabiać dzięki Instagramowi? Poznaj odpowiedzi na te pytania, a także wysłuchaj wielu inspirujących case studies!

Dagmara Pakulska

Twitter Marketing

Jak ogromny potencjał marketingowy drzemie w Twitterze? W jaki sposób stworzyć i zoptymalizować swój profil? Jak budować swoją społeczność na Twitterze? Jak tworzyć wyjątkowy content, który zaangażuje Twoją grupę docelową i sprawi, że o Twojej marce będzie głośno? Poznaj case studies, które zainspirują Cię do działania!

Karol Jurga

Video Marketing

Poznaj praktyczne aspekty video marketingu – tak, abyś już następnego dnia wdrażał zdobytą wiedzę w komunikacji Twojej marki. Wszystkie zagadnienia są prezentowane na przykładach małych i średnich firm.

Mateusz Paszkiewicz

“Komunikacja “tu i teraz” w Social Media

Czym jest komunikacja „tu i teraz” na przykładzie: Facebook Live, Snapchat, Instagram Stories oraz Instagram Live. W jaki sposób budować społeczność oraz relację? Czy Twoja marka powinna korzystać z tej funkcjonalności? Poznaj odpowiedzi na te pytania.

Dagmara Pakulska

LinkedIn Marketing

Za pomocą LinkedIn jesteś w stanie: zbudować sieć kontaktów biznesowych, bezpośrednio dotrzeć do nowych klientów, dzielić się wartościową treścią na LinkedIn, która przyciągnie do Ciebie potencjalnych klientów i partnerów biznesowych, zbudować swoją pozycję jako eksperta i lidera w danej branży, podjąć współpracę z najlepszymi specjalistami na rynku. Zobacz, jak to zrobić!