pakiet video:YouTube i Video Marketing

Kto?

Nagrane na?

Ilość?

8 nagrań

cena netto

97 zł

8 prezentacji o Video Marketingu, promocji na YouTube.

Kup dostęp 97 zł + VAT >

4 wyjątkowych prelegentów

Ponad 2 godziny prelekcji

Cała transmisja w jakości HD

FAQ

Nagrania będą dostępne bez limitu czasowego, możesz je oglądać w dowolnym terminie.

Dla wszystkich osób, które zakupiły dostęp do transmisji lub zakupiły dostęp do nagrań, możliwe będzie oglądanie na naszej platformie po zalogowaniu.

Nie, nagrania są dostępne w playerze online i nie można ich pobrać na dysk.

Agenda

Maciej Wróblewski

Nagraj video i zwiększ swoją sprzedaż - o marketingu video w praktyce

Podczas mojej prezentacji zobaczysz, w jaki sposób polskie firmy odnoszą sukcesy na YouTubie. Krok po kroku omówię kilka ukrytych opcji YT, które pozwalają wyraźnie zwiększyć wyświetlenia filmów, a także liczbę spływających z YT zapytań. Powiem też o kilku kluczowych czynnikach decydujących o częstotliwości “sugerowania” Twoich filmów przez algorytmy YouTube. Udowodnię również, że YT potrafi sprzedawać, a reklama na YouTube generuje pozytywne zwroty z inwestycji. Oczywiście wszystko to w oparciu o kilka realnych case study z podaniem pełnych danych prowadzonych kampanii.

Artur Kurasiński

Jak zarabiać na video - case studies najlepszych kampanii

Dowiesz się, jak działa reklama na YouTube i jakie zasięgi można wygenerować w tym serwisie społecznościowym, nawet kiedy jesteś małą lub średnią firmą. Pokażę szereg przykładów firm z trudnych branż, często z małymi budżetami, które zaistniały na YouTube z wykorzystaniem zarówno płatnej, jak i organicznej promocji.

Maciej Wróblewski

Videomarketing - zaangażuj się w świat Twoich klientów na YouTube

Video jest dla każdego. Dla każdego, kto chce sprzedawać w Internecie. Pokażę Ci na przykładach małych firm, jak tworzyć skuteczne kampanie video, na które i Ciebie stać. Tak, abyś już od następnego dnia mógł w ten efektywny sposób zdobywać klientów. Wiele firm dorobiło się fortuny na prostych materiałach video. Więc i Ty też możesz, tylko musisz wiedzieć, jak to dobrze robić.

Artur Kurasiński

Jak marketerzy mogą zarabiać na VR?

Wygląda to jak przerośnięte okulary, a stwarza zupełnie nową rzeczywistość, w której marketerzy muszą się jak najszybciej odnaleźć. Są już pierwsze kampanie i… wyzwania, którym trzeba sprostać. Kto zdobędzie przewagę konkurencyjną dzięki VR, AR i MR? Kto ma szanse najwięcej dzięki temu zarabiać i jak to robić? Czasu mało, więc postaram się dać bardzo konkretne odpowiedzi.

Ola Budzyńska

Webinary, które sprzedają i budują markę. Jak je robić dobrze?

Potrzebujesz dobrych webinarów, by budować siłę marki i systematycznie zwiększać swoją sprzedaż. Okazuje się, że przeciętny konsument nie ma o nich zbyt wielkiego pojęcia, więc jest jeszcze bardzo otwarty na tę formę komunikacji. Dobrze przygotowane i poprowadzone zaciekawiają i fascynują klientów. Są świetnym narzędziem marketingowym, tylko musisz wiedzieć, jak to robić. Wszystko Ci wyjaśnię.

Maciej Wróblewski

Video growth-hacking, czyli proste kroki do zwiększenia ROI

Małe proste kroki dają często największe rezultaty, także w marketingu video. Pokażę Ci kilka moich sprawdzonych trików i drobnych sztuczek, które w kampaniach video przynoszą imponujące rezultaty. Same konkrety, na podstawie własnych doświadczeń i prowadzonych kampanii.

Jacek Gadzinowski

7 skutecznych kroków jak sprzedawać i budować wizerunek poprzez video

Mówią ci że video nie dla Ciebie, że jest za drogie albo dla młodych? Błąd, już dzisiaj możesz poprawić sprzedaż np. w swoim e-commerce, wypromować swoją firmę SME czy też zbudować korzystny wizerunek przedsiębiorcy i firmy. Przyjdź i zobacz jak tego dokonać! Opowie o tym praktyk, jedyny w Polsce marketer i przedsiębiorca z listy TOP 100 najpopularniejszych twórców video w Polsce z 415 tys stałych widzów i 63 milionami wyświetleń filmów. Realizował wiele kampanii CSR, emloyer branding, wizerunkowych czy product placement.

Maciej Budzich

Złe i dobre prezentacje, czyli jak opowiedzieć historię, wykorzystując multimedia?

Na każdego z nas przychodzi taki moment, że musi w którymś momencie swojego zawodowego życia przygotować prezentację – po to, aby zaprezentować swój projekt, sprzedać produkt, oczarować klientów albo przedstawić jakąś ideę. We wszystkich poradnikach i szkoleniach dotyczących prezentacji wideo jest opisywane bardzo skrótowo. Razem z publicznością spróbujemy złamać typowe standardy prezentacji, poszukać nietypowych form i sprawdzić, gdzie dokładnie istnieje granica między atrakcyjną formą prezentacji a skutecznym przedstawieniu swoich idei z wykorzystaniem multimediów.