pakiet video:Strategia Marketingowa

Kto?

Nagrane na?

Ilość?

19 nagrań

cena netto

147 zł

19 prezentacji o strategii marketingowej

Kup dostęp 147 zł + VAT >

12 wyjątkowych prelegentów

Ponad 6 godziny prelekcji

Cała transmisja w jakości HD

FAQ

Nagrania będą dostępne bez limitu czasowego, możesz je oglądać w dowolnym terminie.

Dla wszystkich osób, które zakupiły dostęp do transmisji lub zakupiły dostęp do nagrań, możliwe będzie oglądanie na naszej platformie po zalogowaniu.

Nie, nagrania są dostępne w playerze online i nie można ich pobrać na dysk.

Agenda

Grzegorz Mogilewski

Dlaczego wciąż uprawiasz ,,karaoke marketing"?

W trakcie prezentacji prawdopodobnie nie znajdziesz odpowiedzi na pytania, które już znasz. Co więcej, wyjdziesz z sali z nowymi. Takimi od których zależy cały Twój biznes. Zdobędziesz również wiedzę jak na nie odpowiedzieć… Jeśli tylko masz odwagę.

Mariusz Łodyga

W jaki sposób silna marka zwiększa wartość postrzeganą produktów i usług? (Branding Percepcyjny)

Jak Cię widzą, tak kupują. Pokażę Ci, jak wpływać na postrzeganie produktów i usług, by zmieniać je w obiekty pożądania. Kluczem do tego jest marka – silna i rozpoznawalna. Dobra marka to nie luksus, lecz konieczność. Musisz zająć swoje miejsce w umysłach klientów, by wybierali Ciebie, a nie konkurencję.

Paweł Tkaczyk

Jak wykorzystać storytelling w budowaniu silnej marki w realiach małego i średniego biznesu?

W trakcie prezentacji pokażę na kilku przykładach, jak polskie firmy powinny budować swoją komunikację, aby przemawiać nie tylko do rozsądku, ale także do emocji zarówno swoich dotychczasowych, jak i nowych klientów.

Mariusz Łodyga

Jak małe i średnie firmy mogą budować przewagę konkurencyjną w Internecie?

Opowiem o kompleksowym podejściu do marketingu internetowego, rozumianym jako integracje i wzajemne przenikanie się różnych źródeł ruchu, a także o najważniejszych narzędziach reklamowych i ich wykorzystaniu, tak, aby wyciągnąć z nich maksimum korzyści dla swojej firmy.

Paweł Tkaczyk

Employer Branding - jak wypromować silny wizerunek pracodawcy?

Jeśli chcesz zatrudniać najlepszych specjalistów ze swojej branży, musisz zadbać o właściwy wizerunek firmy. A jeżeli chcesz, by ci specjaliści sami do Ciebie przychodzili z prośbą o zatrudnienie, przyjdź i zobacz moje wystąpienie. Mam ciekawe metody budowania atrakcyjnego dla pracowników wizerunku firmy i nie zawaham się ich użyć.

Natalia Hatalska

Alternatywne kampanie reklamowe - 10 pomysłów na nowe typy promocji w Twojej firmie.

Na tym wystąpieniu otrzymasz zestaw nietypowych pomysłów na kampanie reklamowe, które wyróżnią Twoją firmę na tle całej konkurencji. Walczysz o uwagę klienta, więc musisz nauczyć się wyróżniać. Większość firm działa według podobnego szablonu, z wykorzystaniem prawie tych samych narzędzi. A Ty nauczysz się robić to inaczej, lepiej i skuteczniej.

Paweł Tkaczyk

Gdzie wkładać sobie linijkę? O bólach dorastania małych i średnich firm, i o grzechach ich strategii

Czasem jest tak, że sami ograniczamy wzrost naszych firm. On ustaje, bo nas przerastają problemy, na które się natykamy. Moja prezentacja będzie odpowiedzią na te problemy. Dowiesz się, czym jest optymalizacja wzrostu i jak to przenieść na Twoje podwórko. Pokażę Ci strategie, które… powstrzymują rozwój Twojej firmy, z nadzieją na to, że wyciągniesz swoje wnioski i wesprzesz ją, zamiast przeszkadzać w rozwoju.

Maciej Tesławski

Marketing, gdy kołderka jest za krótka lub jej brak

Marketing to walka na pomysły, nie budżety” – A. Ries & J. Trout. Pieniądze to nie wszystko, a ich brak nie jest żadną przeszkodą dla firmy, która chce przeprowadzić skuteczną kampanię dla swojej marki. Dam Ci nadzieję i pomysły. Udowodnię, że wielkość nie ma znaczenia, liczy się spryt. A przysłowiowa zbyt krótka „kołderka”, czyli w marketingowym slangu zbyt mały budżet, to tylko zaproszenie do niestandardowego myślenia i działania.

Daniel Kędzierski

Dobry marketing nie sprzedaje, pozwala doświadczyć przyjemności z kupowania

Pieniądze szczęścia nie dają. Do­piero za­kupy. ~ Marilyn Monroe Słów kilka o tym, jak marketerzy wnoszą radość do serc kupujących sprzedając im to, czego potrzebują Oraz o tych, co nie sprzedają, o projektantach marzeń, którzy sprzedają lepsze jutro

Barbara Stawarz Garcia

Jestem kobietą. E-kobietą. Czy wiesz, jak ze mną rozmawiać?

Kobiety górą. Oto one – konsumentki przyszłości. Coraz silniejsze, bardziej zdecydowane i wymagające. Ich obcasy zadepczą Twoje reklamy, jeśli nie zaczniesz się komunikować z nimi w nowy sposób, rezygnując z klasycznych stereotypów. Femvertising to silny trend komunikacji, którego nie da się dłużej ignorować. Moje wystąpienie pomoże Ci przygotować się na spotkanie z e-kobietą, z którą lepiej się zaprzyjaźnić, bo jej karta kredytowa nie jest dla każdego.

Michał Sadowski

12 dobrych praktyk budowania relacji z klientami

Jak by to było, gdyby klienci z dumą chwalili się przynależnością do klanu Twojej marki? Zbyt piękne, by było prawdziwe? No to posłuchaj o tym, jak w sieci budować świetne relacje z klientami, dzięki którym stają po Twojej stronie, zmieniając się w ambasadorów marki. Niewiele potrzeba dziś, by zrazić do siebie konsumenta i dowiedział się o tym cały Internet. Dlatego warto zadbać o jak najbardziej pozytywne doświadczenia klientów, a w tym pomogą Ci dobre praktyki, o których opowiem

Joanna Czekaj

Organizacja - w obliczu wyzwania, w miejscu Komunikacja

Co powiesz? Od tego, jak się komunikujesz, zależą efekty działań Twojej firmy – stawka rośnie wraz z wyzwaniami. Czym jest efektywna komunikacja i jak się sprawdza, wyjaśnię na przykładzie firmy, która musiała zwiększyć zatrudnienie 75%. Będą ciekawe opowieści z frontu, z miejsc takich, jak Workplace by Facebook i G Suit.

Katarzyna Dworzyńska

Marketing skrojony pod mobile, czyli jak zaangażować klienta w XXI wieku."

Jak teraz prowadzić marketing mobilny, by bardziej dopasowywać sposoby sprzedaży do preferencji dzisiejszych klientów? Zobaczysz, jak i Twoja firma może wpisać się w te najnowsze trendy. Podczas swojej prelekcji pokażę, jak to zrobić w sposób mądry, skuteczny, a co najważniejsze – mierzalny. I udowodnię, że mobile jest sexy!

Monika Mikowska

Kilka dobrych argumentów, dla których NIE warto tworzyć aplikacji mobilnej.


Dagmara Pakulska

#ZwyrolAlert, czyli rzecz o mniej lub bardziej subtelnych podtekstach seksualnych w reklamie

Seks i golizna sprzedają, prawda? Tak się mówi, ale czy na pewno ich wykorzystanie to dobry pomysł? Czy znasz wszystkie konsekwencje balansowania na krawędzi podtekstów seksualnych? A chcesz je ponieść? Czas rozwiać wątpliwości z mierzyć się z mitami. A więc czeka Cię ostateczna odpowiedź na pytanie, czy seks tak naprawdę sprzedaje i czy warto sięgać po wątki erotyczne, budując swoją markę w sieci?

Tomasz Frontczak

4 jeźdźców apokalipsy marketingu internetowego w Polsce.

Kto rozdaje karty w polskim Internecie? Kto decyduje każdego dnia, gdzie polscy użytkownicy klikają? 3 z 4 amerykańskich internetowych jeźdźców apokalipsy zadomowiło się na dobre w Polsce. Kim oni są? Dlaczego trzeba ich pokochać, żeby nie zaznać internetowej śmierci? Jak to zrobić?

Anna Białkowska

Sceniczne inspiracje w marketingu online - 5 uniwersalnych prawd.

Skuteczny marketing zawsze wykracza poza schematy. To przecież nic innego, jak swego rodzaju występ przed wielką publicznością. Pokażę, jak zdobyć tę publiczność, opierając się na 5 zasadach teatru improwizowanego. Zupełnie nowe inspiracje dla codziennej pracy w marketingu online.

Kamil Kozieł i Piotr Bucki

O narracji, którą udostępniasz

Wystąpienie Kena Robinsona na TED, stand-up Abelarda Gizy czy ta reklama Allegro, przy której szlochała Mama. Nikt nie płacił, a się poszerowało. No dobra, może Allegro coś tam zapłaciło. Ale jakby nie zapłaciło, to też by się poszerowało. Dlaczego niektóre produkcje same się udostępniają, a inne błagają o gram godności i prawo do eutanazji? Co tu zrobić, żeby świat nie zignorował Twojego tekstu, prezentacji lub reklamy? Zostań do ostatniej prelekcji, podpowiem.

Ks. Jacek Stryczek

Jak od zera wypromować projekt, który zjednoczył ponad milion Polaków?

Jak pozyskaliśmy milion Polaków dla projektu Szlachetna Paczka i sprawiliśmy, że to jedna z najbardziej rozpoznawalnych kampanii w naszym kraju? Opowiem, jak działa strategia oparta na autentycznym Partnerstwie, jak zacząć wszystko od zera i skutecznie pozyskiwać media i Partnerów. A najwięcej powiem o ludziach, bo bez nich to nie ma żadnego znaczenia.