pakiet video:Sprzedaż i E-Commerce

Kto?

Nagrane na?

Ilość?

10 nagrań

cena netto

97 zł

10 prezentacji o sprzedaży w sieci i e-Commerce

Kup dostęp 97 zł + VAT >

9 wyjątkowych prelegentów

Ponad 3 godziny prelekcji

Cała transmisja w jakości HD

FAQ

Nagrania będą dostępne bez limitu czasowego, możesz je oglądać w dowolnym terminie.

Dla wszystkich osób, które zakupiły dostęp do transmisji lub zakupiły dostęp do nagrań, możliwe będzie oglądanie na naszej platformie po zalogowaniu.

Nie, nagrania są dostępne w playerze online i nie można ich pobrać na dysk.

Agenda

Michał Cortez

Serwisy NSFW (Not Safe For Work) jako źródło inspiracji dla eCommerce.

Czy branża rozrywkowa może być tym samym dla eCommerce, czym technologie powstałe w NASA stały się dla życia codziennego? Co tracimy, przeglądając TE strony i skupiając się jedynie na ruchomych obrazach? Perswazja, user experience i technologia z przymrużeniem oka.

Tomasz Miler

Potęga preorderu - jak obniżyć cenę, utrzymać marżę i osiągnąć zadowolenie klientów.

Praktyk, nie teoretyk. Opowiem historię o tym jak przez trzy lata od założenia, firma Miler Menswear z jednoosobowej działalności sprzedającej dodatki męskie na 20m2 w pokoju biurowym przylegającym do innej firmy, stała się popularną marką odzieżową z tysiącami klientów w Polsce i całej Europie, trzydziestoosobowym zespołem i 600m2 siedzibą w jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacji w Poznaniu. Jak łatwo się domyślić, pomógł mi w tym preorder.

Michał Szafrański

Finansowy ninja, czyli jak wydając na promocję 2069 zł, wygenerowałem 1,65 mln zł przychodu w 5 miesięcy

Jak budować markę produktu na długo przed premierą? Jak podtrzymywać zainteresowanie? Przedstawię kilkanaście pomysłów na to, jak niskim kosztem i prostymi środkami opracować i skutecznie zrealizować plan promocji dla dobrego produktu. Samodzielnie i bez wsparcia agencji marketingowych i PR.

Paweł Danielewski

Jak wygenerować 56% konwersji na Landing Page i 193 000 zł sprzedaży w 14 dni?

Omówię 3 łatwe do powtórzenia kampanie reklamowe na Facebooku, które pomogą Ci stale pozyskiwać klientów. Otrzymasz też całą strategię marketingową, którą dokładnie przeanalizujemy, pokazując przykłady stron i wykorzystane narzędzia. Jeśli więc chcesz dowiedzieć się, jak szybko zdobywać klientów i zmieniać ich w kupujących – myślę, że to Ci się bardzo spodoba. Zwłaszcza, jeśli tak pozyskani klienci będą wracać po kolejne produkty.

col-lg-3>

10 marketingowych tricków naszej drogi od 0 do 1000 klientów.

Bez klientów nawet najlepszy biznes padnie. Pokażę Ci praktyczne metody ich zdobywania, a Twoja firma będzie się rozwijała szybciej niż myślisz. A właściwie bardzo praktyczne, bo pokażę Ci przykłady, case study i, co najważniejsze, narzędzia, jak zdobywać coraz większą liczbę klientów.

Rafał Myśliński & Kamil Natil

5 powodów, które zmieniły 1,5 milionowy i niedochodowy profil Suchara Codziennego w zysków

Na naszym wystąpieniu omówimy kroki, jakie wykonaliśmy, by zdobyć klientów i zbudować profesjonalny wizerunek w branży marketingowej. Wykorzystaliśmy do tego Social Media. Te same działania może wdrożyć nawet najmniejsza firma, niekoniecznie posiadająca tak popularny profil, jak Suchar Codzienny.

Jakub Cyran

Jak wykorzystać narzędzia marketingu do generowania sprzedaży w realiach małych i średnich firm?"

Jak nie tracić czasu i… okazji do sprzedaży, dzięki użyciu świetnych narzędzi marketingowych? Zasada jest prosta – automatyzuj jak największą liczbę czynności, a zwiększysz efektywność swoich działań. Wyjaśnię Ci, jak to zrobić i jakie narzędzia polecam do usprawnienia procesów sprzedażowych. To działa natychmiast.

Bartosz Berliński

Czy Twoja firma potrzebuje Growth Hackera?

Wzrost ruchu oraz pozyskanie większej liczby użytkowników czy konwersji to zadania każdego marketera…Growth Hacking prowadzi do tego samego celu… przy minimalnym budżecie na start lub nawet jego braku. Growth Hacker nieustannie szuka nowych źródeł, metod czy tricków, które w bardzo krótkim czasie przyniosą wykładnicze wzrosty. Poznaj Growth Hacking, który stoi u podstaw sukcesu Facebooka, Twittera czy Airbnb.

Marcin Kosedowski

Robisz to źle (na 99,5%)

99,5% internautów odwiedzających strony sprzedażowe NIE kupuje. Jakie proste rozwiązania sprawdziły się w praktyce, dając niespodziewanie wielkie wzrosty w konwersji? Jak to możliwe, że międzynarodowe korporacje, wydające miliony na marketing, robią swoje strony gorzej niż niewielki startup bez budżetu? A może Ty również popełniasz te same błędy, rujnujące konwersję na Twojej stronie?

Jakub Cyran

Jak zaprojektować drogę klientów do naszej firmy?

Wystarczy złotówka, by zdobyć zaufanie potencjalnego klienta, więc inwestycje w reklamy opłacają się. By zmienić witryny internetowe w bardzo efektywne narzędzia biznesowe, wystarczy tylko dobrze zaprojektować ścieżki zakupowe klientów – od wejścia na stronę, do opłacenia zamówienia. Co znaczy „dobrze”? O tym właśnie opowiem na swoim wystąpieniu.