pakiet video:I <3 Marketing VIII Edycja - Dzień IV (Social media)

Kto?

Nagrane na?

Ilość?

15 nagrań

cena netto

270 zł

15 prezentacji o marketingu internetowym

Kup dostęp 270 zł + VAT >

15 wyjątkowych prelegentów

Ponad 5 godzin prelekcji

Cała transmisja w jakości HD

FAQ

Nagrania będą dostępne bez limitu czasowego, możesz je oglądać w dowolnym terminie.

Dla wszystkich osób, które zakupiły dostęp do transmisji lub zakupiły dostęp do nagrań, możliwe będzie oglądanie na naszej platformie po zalogowaniu.

Nie, nagrania są dostępne w playerze online i nie można ich pobrać na dysk.

Agenda

zdjęcie Artur Jabłoński

Artur Jabłoński

"Cokolwiek myślisz, pomyśl odwrotnie"

zdjęcie Cezary Kuik

Cezary Kuik

Idea Superaplikacji. Dlaczego Facebook postanowił połączyć Instagrama i Messengera?

Prawdopodobnie używasz ich na co dzień, ale nie znasz skali możliwości biznesowych, jakie mogą Ci dać. Messenger i Instagram. Superaplikacja Facebooka, powstała z połączenia tych dwóch. Pozwól, że pokażę Ci coś, czego jeszcze nie wiesz, a będzie o tym głośno. To, co zobaczysz, zaskoczy Cię.

zdjęcie Michał Fedorowicz

Michał Fedorowicz

"Obcinacze palców"

zdjęcie Bartłomiej Rak

Bartłomiej Rak

Hacking i automatyzacja działań w social media

Pracuj mądrzej i sprytniej, bo czas ucieka za szybko. Zatrudniaj automatyzacje zamiast ludzi, bo coraz trudniej znaleźć doświadczonego pracownika. Kampanie reklamowe mogą zabierać mniej czasu i dawać lepsze efekty, tylko musisz wiedzieć, jak je prowadzić w sprytny sposób.

zdjęcie Dagmara Pakulska

Dagmara Pakulska

Gratulacje! Robisz to źle. Czyli 5 sposobów na to, by zrujnować swoją markę osobistą na LinkedInie.

Twoje kontakty na LinkedIn są tylko tak dobre, jak Twój personalny profil. Słaby przyciąga niewłaściwych znajomych. Doskonały przyciąga... zgadnij? Wiele osób żyje w przeświadczeniu, że ich profilowi nic nie brakuje, więc muszę coś z tym zrobić. Na początek obrzucę cię błotem, ale potem, pokażę, jak zabłysnąć i lepiej realizować swoje cele biznesowe.

zdjęcie Justyna Mudło & Szymon Florczak

Justyna Mudło & Szymon Florczak

Social MMA: pojedynek Facebooka z Instagramem

W mieszanych sztukach walki zazwyczaj nie wygrywa ten, który jest po prostu świetnym pięściarzem lub zapaśnikiem, ale ten który potrafi wykorzystać wachlarz swoich możliwości (praktyki z FB i IG) i zaatakować w sposób, którego nikt się nie spodziewa. Tak samo jest w promocji w social mediach!

zdjęcie Michał Matysiak

Michał Matysiak

Uwolnij twórczy potencjał smartfona

Techniczne aspekty wykorzystania smartfona do codziennego tworzenia angażujących treści foto i wideo graficznych - live show.

zdjęcie Grzegorz Miecznikowski

Grzegorz Miecznikowski

Na heteronormie nie zarobisz, a tęcza nie jest taka straszna jak ją malują

Geje, lesbijki, osoby biseksualne i transseksualne to wciąż mocno niedoceniana w Polsce grupa zakupowa, poszukująca sojuszników także wśród biznesu. Jak się z nią komunikować? Ile warta jest różowa złotówka? Czy firmowe social media to miejsce na dyskusje światopoglądowe i czy marka powinna brać w nich udział? Na te pytania odpowiem w czasie mojej prezentacji.

zdjęcie Bartek Sibiga

Bartek Sibiga

Za wielką siłą idzie wielka odpowiedzialność - czyli o odpowiedzialności w social mediach

zdjęcie Michał Sadowski

Michał Sadowski

6 Skutecznych Metod Pomiaru Efektów Działań Marketingowych

Jak zdobyliśmy ponad 3300 klientów z 110 krajów? Dzięki mierzeniu efektywności naszych działań. W prezentacji pokażę nasze sztuczki, porady i dobre praktyki, które trzeba stosować, gdy Twoim celem jest skalowalny rozwój bazy klientów. Skuteczność ma swoją miarę.

zdjęcie Maciej Wróblewski & Karol Modzelewski

Maciej Wróblewski & Karol Modzelewski

"Video w trudnych branżach"

"Ale w mojej branży się tak nie da...". To najczęstsza odpowiedź marketerów, którzy nie tworzą reklam video. Pokażemy, że historię każdej marki i każdego produktu można z sukcesem opowiedzieć w filmie. A co ciekawe, te "trudne" branże jak np. chemia rolnicza mają znacznie łatwiej :)"

zdjęcie Jakub Biel

Jakub Biel

Jak za 1zł dotrzeć do 1 000 000 klientów? Kampanie niestandardowe, które działają

Mały budżet stwarza wielkie możliwości. Gdy masz mniej pieniędzy, musisz mieć więcej dobrych pomysłów. Niestandardowe myślenie w tworzeniu kampanii reklamowych ma większą wartość, niż milionowe budżet. Efektywność takich kampanii potrafi mocno zaskoczyć. Pokażę Ci to na przykładach polskiego rynku, wbrew malkontentowm, mówiącym, że "u nas tak się nie da".

zdjęcie Szymon Lisowski

Szymon Lisowski

O lejkach inaczej, czyli jak w niestandardowy sposób przyciągnąć i utrzymać klienta

Szeroko rozumiana sprzedaż to proces, który wymaga strategii i uporządkowania. A żeby ten proces uporządkować i podzielić na odpowiednie etapy, chętnie sięgamy po lejki sprzedażowe i mapujemy ścieżki klienta (Customer Journey). Podczas swojej prezentacji opowiem o wybranych niestandardowych i inspirujących taktykach i narzędziach przydatnych do przeprowadzenia klienta przez wszystkie fazy lejka sprzedażowego - od świadomości po lojalność.

zdjęcie Tomasz Palak

Tomasz Palak

Na czym złapie Cię prawnik?

Nieznane aspekty prawne mogą przerażać - dlatego uczyńmy je znanymi. Nie daj się złapać na prawniczy żargon i mętne wyjaśnienia. Dowiedz się jak reagować i uniknij wielu możliwych rozczarowań i nieporozumień. Może nawet rozpraw?