pakiet video:I <3 Marketing VII Edycja - Dzień III (Social Media)

Kto?

Nagrane na?

Ilość?

15 nagrań

cena netto

270 zł

15 prezentacji o social media

Kup dostęp 270 zł + VAT >

15 wyjątkowych prelegentów

Ponad 5 godzin prelekcji

Cała transmisja w jakości HD

FAQ

Nagrania będą dostępne bez limitu czasowego, możesz je oglądać w dowolnym terminie.

Dla wszystkich osób, które zakupiły dostęp do transmisji lub zakupiły dostęp do nagrań, możliwe będzie oglądanie na naszej platformie po zalogowaniu.

Nie, nagrania są dostępne w playerze online i nie można ich pobrać na dysk.

Agenda

zdjęcie Szymon Lisowski

Szymon Lisowski

Czy istnieje jeszcze prywatność w mediach społecznościowych?

O danych, które udostępniamy jako użytkownicy i wykorzystujemy jako marketerzy.

zdjęcie Michał Matysiak

Michał Matysiak

Uwolnij twórczy potencjał smartfona - foto & video 📲📷 🎥🗝💰

"Kupujemy oczami - to pewne ☆ Content Production Show ☆ Foto & Video produktowe prosto ze smartfona dla e-commerce i social media. Dowiesz się jak ustawić światło i aparat w smartfonie aby uzyskać zdjęcia i video, które sprzeda Twoje produkty."

zdjęcie Jakub Biel

Jakub Biel

Czy nietypowe kampanie mogą sprzedawać? 5 przykładów, które zadziałały

W czasach reklam wyskakujących nawet z lodówki każdy marketer wie, że musi się wyróżnić. To jednak tylko połowa sukcesu, bo wyróżnić się można nawet wpisem o Powstaniu Warszawskim (pozdrawiam Tigera). Co zatem zrobić, aby kampania osiągnęła swój cel? Niestandardowe działania też mogą sprzedawać, a podczas prezentacji opowiem jak to osiągnąć.

zdjęcie Tomasz Palak

Tomasz Palak

"Wszelkie prawa zastrzeżone" - no chyba, że nie...

Co mają wspólnego Hello Kitty, Beatlesi i Tolkien? Wszystkich dotyczyły pozwy odnośnie naruszenia własności intelektualnej - i teraz stanowią punkty na granicy dopuszczalnych nawiązań i zapożyczeń. Pomówmy o tym, jak w kampaniach bezpiecznie odnosić się do popkultury.

zdjęcie Janina Bąk

Janina Bąk

Gdy statystyki to za mało. O analizie danych nie tylko liczbowych

Współczesne narzędzia pozwalają nam zbierać i analizować statystyki naszych mediów społecznościowych szybciej, taniej i skuteczniej niż kiedykolwiek wcześniej. Niemniej istnieją takie procesy i zachowania użytkowników, które bardzo trudno jest zmierzyć za pomocą danych liczbowych. W tej prezentacji opowiem o tym, kiedy statystyki nie są najlepszym doradcą dla naszych decyzji biznesowych, w jakich sytuacjach i w jaki sposób warto korzystać z alternatywnych form zbierania danych.

zdjęcie Magdalena Urban

Magdalena Urban

Każdy klient jest influencerem. O sile klientów, współtworzeniu marki, obsłudze klienta jako przewadze konkurencyjnej oraz rekomendacjach. .

zdjęcie Sylwia Dąbrowska

Sylwia Dąbrowska

Twoja twarz brzmi znajomo - jak przyciągnąć i utrzymać uwagę widza w trakcie live i video.

zdjęcie Anna-Maria Wiśniewska

Anna-Maria Wiśniewska

Tajemna moc firmy, którą nie do końca wiemy, jak dobrze wykorzystać…

Dzisiaj działy marketingu firm muszą naprawdę się nagimnastykować, aby zwrócić uwagę klienta. Reklamy, chwytliwe hasła, promocje, co ma dać zasięgi, reakcje i - finalnie - sprzedaż. Ale w pędzie za statystyką często zapominamy o pewnej sferze w firmie, sferze, która pokaże jej naprawdę ludzką twarz. A siła drzemie w niej wielka. Jaki to obszar? O tym właśnie opowiem podczas mojej prelekcji.

zdjęcie Bartłomiej Rak

Bartłomiej Rak

Branżowy ból głowy

W 2018 roku minęła dekada mojej pracy w branży social media. W tym czasie większość użytkowników Naszej-Klasy przeszła na Facebooka, osoba od social media stała się KIMŚ w dziale digital marketingu, a liczba nowo otwartych (i zamkniętych) agencji sięga dziesiątek. Dekada to odpowiedni okres, aby coś sobie podsumować - zobaczyć od czego zaczynaliśmy, gdzie jesteśmy dzisiaj i co przed nami w najbliższej przyszłości

zdjęcie  Maciej Wróblewski & Karol Modzelewski

Maciej Wróblewski & Karol Modzelewski

Jak tworzyć reklamy video, które widzowie oglądają do końca

Video online staje się coraz powszechniejszym narzędziem marketingowym. Kiedyś to był tylko dodatek do marketing mix, ale dzisiaj jest to główny kanał coraz większej ilości kampanii. Marketerzy inwestują setki tysięcy w produkcję angażującego contentu oraz współprace z influencerami, ale nie zawsze działania te przynoszą zamierzony efekt. A to dlatego, że liczba wyświetleń pokazywana pod filmami bardzo różni się od liczby osób, które rzeczywiście obejrzały komunikat naszej marki. Jak sobie radzić z problemem niskiego współczynnika utrzymania uwagi na etapie tak planowania, jak i optymalizacji mediowej? Oraz jak tworzyć content, który zostanie obejrzany do końca i sprawi, że marka zyska rozgłos w sieci? O tym i innych aspektach video online opowiedzą Maciej Wróblewski oraz Karol Modzelewski z zespołu AdRebellion.

zdjęcie Bartek Sibiga

Bartek Sibiga

TikTok aplikacja przyszłości czy chwilowa moda?

TikTok to globalna społeczność twórców Video, która podbija świat. W 2018 TikTok był najczęściej ściągną aplikacją Social Media na IOSa i drugą zaraz po Facebooku w Play Store. Należy zatem zadać pytanie, czy TikTok jest przyszłością Social Mediów? Czy będzie w stanie konkurować z potęgą Facebooka (FB + Instagram) i Google (YouTube)? Zapraszam na prezentację, w której opowiem o fenomenie aplikacji, o przyszłości Vertical Video i nowych sposobach monetyzacji platform społecznościowych.

zdjęcie Artur Jabłoński

Artur Jabłoński

Wykluczanie to nowe targetowanie. Niuanse grup odbiorców na Facebooku

To do kogo kierujesz reklamę , może się okazać mniej ważne od tego, do kogo jej nie kierujesz. Czy wiesz, że pominięcie wykluczeń sprawi, że twoja kampania, pomimo teoretycznie właściwych ustaleń, może trafiać w kółko do tych samych osób? W rezultacie zamiast zwiększać dotarcie w grupie docelowej - tracisz pieniądze. Nic się jednak nie bój. Podczas swojej prezentacji doradzę, jak tego uniknąć.

zdjęcie Paweł Mączka

Paweł Mączka

7 kroków do zbudowania silnej marki w branży IT na przykładzie firmy Storware Sp. z o.o.

Social Selling w praktyce, czyli jak polska firma IT weszła na międzynarodowe rynki wykorzystując personal branding i potencjał mediów społecznościowych.

zdjęcie Anna Ledwoń-Blacha

Anna Ledwoń-Blacha

kluczowy czynnik komunikacji w mediach społecznościowych

Social media to relacje, a te jednoznacznie powiązane są z emocjami. Towarzyszą nam od zarania dziejów i są kluczem do komunikacji werbalnej jak i niewerbalnej. Jak ich wielką rolę w życiu człowieka przenieść do mediów społecznościowych i wykorzystać na swoją korzyść? Zapraszam na niezwykle emocjonalną prezentację. :)

zdjęcie Michał Sadowski

Michał Sadowski

6 Sposobów Zwiększenia Sprzedaży przy użyciu Video Marketingu

Dobre praktyki video marketingu wynikające z mojej drogi od 0 do 3000+ klientów z ponad 110 krajów. Przegląd najciekawszych technik i narzędzi umożliwiających tworzenie i dystrybucję treści wideo, które sprzedają oraz pomagają utrzymać istniejących klientów.

zdjęcie Adrian Gamoń

Adrian Gamoń

Projektowanie narracyjnych doświadczeń człowieka w mediach cyfrowych.

Podczas prelekcji przedstawię praktyczną koncepcję przydatną w analizie skutecznosci i w projektowaniu narracyjnych doświadczeń człowieka (klienta). Jest to uniwersalne rozwiązanie, którego przedmiotem może być dowolna marka (produkt, usługa, wydarzenie, region, szkolenie czy też osoba). Kluczem tej metody jest zmiana dotychczasowej optyki patrzenia na narrację i doświadczenie marki. Będzie to prezentacja najnowszej wersji modelu poparta przykładem analizy doświadczenia marki I ♥ Marketing.