pakiet video:social media

Kto?

Nagrane na?

Ilość?

14 nagrań

cena netto

127 zł

14 prezentacji o social media marketingu na Facebooku, Instagramie, LinkedIn oraz social networkingu

Kup dostęp 127 zł + VAT >

12 wyjątkowych prelegentów

Ponad 4 godziny prelekcji

Cała transmisja w jakości HD

FAQ

Nagrania będą dostępne bez limitu czasowego, możesz je oglądać w dowolnym terminie.

Dla wszystkich osób, które zakupiły dostęp do transmisji lub zakupiły dostęp do nagrań, możliwe będzie oglądanie na naszej platformie po zalogowaniu.

Nie, nagrania są dostępne w playerze online i nie można ich pobrać na dysk.

Agenda

Artur Jabłoński

Skuteczna kampania reklamowa na Facebooku w 5 krokach

Kosztuje mniej i daje lepsze konwersje. Co? Dobrze przygotowana i przeprowadzona kampania reklamowa na Facebooku. To nie przypadek, że tylko niektóre reklamy cieszą dużą efektywnością, gdy większość skazana jest na szybkie wyłączenie z powodu zbyt dużych strat. Na konkretnych przykładach pokażę, jak przeprowadzić efektywną kampanię na Facebooku. Czeka Cię 5 prostych korków i narzędzia, które Ci wszystko ułatwią.

Katarzyna Granops Szkoda

7 tricków w Facebook Marketingu, którą pomogą Ci zwiększyć sprzedaż

Profil na Facebooku i reklamy w tym serwisie mogą być skarbonką bez dna lub skutecznym narzędziem marketingu i sprzedaży. Na ostateczny efekt często mają wpływ ignorowane przez marketerów detale, a nie sam budżet reklamowy. Jeśli chcesz zwiększyć sprzedaż – mam dla Ciebie zestaw prostych i łatwych w użyciu trików, które warto wdrożyć od razu, bo nie muszą wiele kosztować.

Marcin Gnat

100 tysięcy uczestników nie może się mylić, czyli jak skutecznie motywować przez media społecznościowe

Social Media to miliony. Najróżniejszych ludzi. Czy wiesz, jak ich przyciągnąć i zaangażować w swój projekt lub wydarzenie, nie jednorazowo, ale na dłużej, by przez cały rok podążali w kierunku, który wyznaczysz? Jak wreszcie zdobyć ich zaufanie i wiarę w to, co robisz? Chętnie Ci o tym opowiem, na bardzo konkretnym przykładzie stutysięcznej społeczności.

Jakub Biel

5 prostych kroków do skutecznej promocji firmy dzięki Real Time Marketingowi

Czy można zaplanować przyszłość? Nie, ale można się na nią przygotować. W swojej prezentacji pokażę najlepsze kampanie RTM i na ich przykładzie wyjaśnię, jak wykorzystywać głośne wydarzenia do skutecznej promocji firmy. Otrzymasz gotową receptę – 5 prostych kroków, łatwych do zapamiętania i wykorzystania w momencie, gdy wydarzy się coś, co pomoże Ci się nagle wypromować.

Monika Czaplicka

Hejt i Trolling - broń się przed negatywami.

Jedno jest pewne! Prędzej czy później HATE pojawi się także na twoich profilach społecznościowych! Podczas mojej prezentacji zobaczysz jaskrawe przykłady niekompetencji social media managerów działających w polskich firmach. Przkażę Ci także kilka porad, jak ustrzec się najczęstszych błędów w procesie zarządzania hatem.

Jakub Prószyński

3 filary komunikacji w social media

Wiesz, co to jest “kulawa” komunikacja w Social Media? To taka, która nie stoi stabilnie na 3 silnych filarach. Bardziej szkodzi niż pomaga. Dlatego w mojej prezentacji skupię się na objaśnieniu dobrych praktyk w zakresie publikacji, moderacji i promocji – to one wyznaczają kierunki skutecznych działań. Pokażę świetne narzędzia, które ułatwią Ci pracę, by nic nie wymknęło się spod Twojej kontroli

Katarzyna Młynarczyk

LinkedIn & SlideShare w komunikacji biznesowej.

LinkedIn & SlideShare to w tej chwili prawdopodobnie dwa najbardziej niedoceniane serwisy społecznościowe w Polsce. Zobaczysz na przykładach ,z życia wziętych”, co i jak robić, aby zbudować zaangażowaną, dopasowaną branżowo społeczność wokół Twojej firmy. Dowiesz się, dlaczego Linkedin i Slideshare stanowią must have w strategii content marketingu!

Monika Czaplicka

10 zasad skutecznej obsługi klienta w social media.

Czy wiesz, że klienci tęsknią za rozmową? Nawet narzekanie na Twoją obsługę ma w intencji prośbę “Zwróć na mnie uwagę! Porozmawiaj ze mną.” Gdy nauczysz się odpowiadać klientom i angażować ich w rozmowy, Social Media dadzą Twojej firmie drugie życie. Dlatego pokażę Ci na przykładach, jak prowadzić dialog z klientami w mediach społecznościowych – nawet wtedy, gdy oni zwracają się do nas w mocno ,,nieszablonowy” sposób.

Michał Bajorek

Twoi klienci czekają na Instagramie – a Ty wiesz, jak ich zdobyć?

Jest takie miejsce w Sieci, gdzie każda firma może się skutecznie i za darmo promować. Tak, to Instagram. Nie wszyscy marketerzy wiedzą, jak dobrze wykorzystać ten kanał promocji, dlatego go ignorują, a to błąd. W trakcie prezentacji omówię praktyczne wskazówki marketingowe do zastosowania od zaraz, dzięki którym Instagram pomoże Ci wypromować swój biznes tak, by przynosił większe zyski.

Mateusz Paszkiewicz

Jak zbudować markę personalną na LinkedIn i docierać do nowych klientów?

LinkedIn, LinkedIn…, to tam ludzie szukają pracy? Tak, ale czy wiesz, dlaczego? Bo to najpotężniejsza sieć biznesowa na świecie – tam znajdziesz silne i rozwijające się firmy. Może by więc wykorzystać fakt, że LinkedIn zgromadził już ponad 450 milionów użytkowników, z czego blisko 2 miliony Polaków obecna jest na serwisie. Pokażę Ci, jak docierać tam do klientów i co miesiąc zwiększać ich liczbę.

Monika Czaplicka

Twoja reputacja w sieci

Sieć jest kapryśna i pamięta wszystkie wpadki. Dlatego tak ważne jest aktywnie dbać o swoją reputację, nie zostawiając jej w rękach przypadkowych osób. Moje wystąpienie, to efekt lat pracy z różnymi markami, w najróżniejszych sytuacjach, w tym kryzysowych. Lepiej zapobiegać niż leczyć, dlatego powiem Ci, jak dbać o swoją reputację – praktycznie i skutecznie. Będą bardzo ciekawe przykłady i oczywiście narzędzia

Rahim Blak

SOCIAL NETWORKING - twórz sieć kontaktów bezpośrednich w mediach społecznościowych

Chcesz wiedzieć, jak nieznajomych zmieniać w znajomych, a kontakty w kontrakty? Biznes robi się z ludźmi, dlatego tak ważna jest umiejętność nawiązywania znajomości. To sztuka, którą każdy może opanować, by nigdy nie narzekać na brak klientów ani partnerów biznesowych. W swoim wystąpieniu pokażę, jak wykorzystywać profile osobowe na Facebooku do skutecznej promocji firmy.

Karol Jurga

Wpuść to w internet viralem

Zapomnij o viralach. To się zdarza raz na milion. Zamiast tego, lepiej systematycznie tworzyć treści, które angażują klientów i sympatyków Twojej marki. Na konkretnych przykładach opowiem Ci, jak to dobrze robić – będą fakty, zamiast mitów. Oraz kilka wzniosłych idei. A przed wszystkim wskazówki, jak tworzyć angażujące treści.