pakiet video:SEO i Content Marketing

Kto?

Nagrane na?

Ilość?

10 nagrań

cena netto

97 zł

10 prezentacji o SEO, Content Marketingu, Copywrtingu i PR.

Kup dostęp 97 zł + VAT >

7 wyjątkowych prelegentów

Ponad 3 godziny prelekcji

Cała transmisja w jakości HD

FAQ

Nagrania będą dostępne bez limitu czasowego, możesz je oglądać w dowolnym terminie.

Dla wszystkich osób, które zakupiły dostęp do transmisji lub zakupiły dostęp do nagrań, możliwe będzie oglądanie na naszej platformie po zalogowaniu.

Nie, nagrania są dostępne w playerze online i nie można ich pobrać na dysk.

Agenda

Cezary Lech

Content marketing, który sprzedaje!

Mam wiele przykładów treści, które świetnie sprzedają w Internecie i nie zawaham się ich użyć. W swoim wystąpieniu wyjaśnię, co ma największy wpływ na skuteczność contentu w Sieci. Podam konkretne wskazówki, jak i Ty możesz zwiększać konwersje, wykorzystując zwykłe artykuły. By klient podejmował szybkie decyzje zakupowe, niezbędne jest zaufanie – do marki, firmy, produktu lub usługi. Content marketing pomaga budować to zaufanie, a Ty otrzymasz gotowe odpowiedzi, jak to zrobić.

Cezary Lech

Content marketing, share'y i wirusowe treści w trudnej branży.

W trakcie mojej prezentacji dowiesz się, co robię i jakie działania podejmuję, promując i kreując małą firmę na potentata branży. Zobaczysz, co robić w zakresie content marketingu i jak wykorzystuje social media, outreach oraz blogerów w trudnej, niewdzięcznej i “nieseksownej branży”.

Dariusz Puzyrkiewicz

Mikro Content Marketing

ak by to było, gdyby wystarczył jeden rzut oka na Twoją stronę, e-mail, wpis na Facebooku, a nawet zdjęcie, by docelowy klient zaczął się wciągać w zakup? Każda podróż zaczyna się od pierwszego kroku – szczególnie dotyczy to zakupów w Internecie. Problem polega na tym, że dla większości przygoda z zakupami na tym pierwszym kroku się kończy. Wszystko, co widzi Twój klient, jest dla niego komunikatem. A czas ucieka. Nudzisz, czy wciągasz w zakupy? Z każdą chwilą zyskujesz, czy tracisz uwagę? Czasem wystarczy zmiana jednego słowa…

Cezary Lech

6-cio stopniowy proces przygotowania popularnych treści.

Dam Ci receptę na udany Content Marketing. Zwiększysz liczbę odwiedzin, udostępnień, a nawet pozycję swoich stron w wynikach wyszukiwania. Dowiesz się, jak napisać popularny artykuł, który może Cię zaskoczyć efektami działania. Bo na sam koniec ,,powalę” Cię wynikami, jakie dzięki temu są w Twoim zasięgu!

Maciej Budzich

Influencer - jak rozpoznać, dotrzeć i „upolować” wpływową osobę w sieci

W swojej prezentacji opowiem jak rozpoznać, zweryfikować i zarazić ideą influencerów, czyli osoby wpływowe w sieci. Nawet jeśli często myślisz o influencerach: „pierwsze słyszę, gdzie i na kogo ona ma wpływ?” to jest ich coraz więcej, mają swoje grupy odbiorców, mają na nich wpływ i to niejednokrotnie silniejszy niż gwiazdy w reklamach.

Anna Miotk

Rzeczy stare i nowe. Jak w dobie mediów społecznościowych zmieniło się prowadzenie działań PR?

Poznaj nowe zasady marketingu i PR-u, które każdy marketer w dobie Internetu ma obowiązek znać. Jak przygotować wartościowe z punktu widzenia dziennikarzy notki prasowe? Jak uwzględnić nowe media w klasycznych działaniach PR? Dowiesz się też, jak mała firma może prowadzić działania PR skuteczniej niż wielkie korporacje oraz jakie narzędzia do tego wykorzystywać.

Bartosz Berliński

7 rzeczy, o których firma pozycjonująca /pozycjoner Tobie nie powie, a które powinieneś wiedzieć.

SEO i pozycjonowanie owiane są wieloma mitami, opowieściami o błyskawicznych efektach i tajemnych czynnikach – w mojej prezentacji zerwę zasłony tajemniczości i przedstawię tzw. Ugly Truth o SEO i pozycjonowaniu stron internetowych w polskich realiach. W ciągu dynamicznych 20 minut pokażę też, jak rozmawiać ze sprzedawcami oraz jakie pytania zadawać agencjom. Dowiesz się też, kiedy warto zmieniać firmę SEO oraz czy warto zająć się tym procesem samodzielnie.

Bartosz Góralewicz

Jaraj się dobrym SEO. Case Studies start up'ów, które już to czują.

Pokażę, jak zdobywać wysokie pozycje w Google – bez zaplecza i działu marketingu internetowego. Dzięki temu nawet początkująca firma ma ogromne szanse na przebicie się w branży i pozostawianie w tyle tak zwanych wielkich graczy. Wszystko jest w zasięgu ręki. Zobaczysz to na przykładach start up’ów, które przebiły się w sieci właśnie dzięki SEO.

Szymon Słowik

Mit 1. pozycji, czyli o tym jak zmieniają się wyniki wyszukiwania w Google i jak wpływa to na decyzje marketingowe

Niemal każdy przedsiębiorca i marketer odpowiedzialny za działania online marzy, aby jego strona znajdowała się na pierwszym miejscu w wyszukiwarce. Jednak SEO w Google ulega radykalnym zmianom, przez co zarządzanie ruchem organicznym jest dużo bardziej skomplikowane niż dotychczas. Opowiem Wam o tym, w jakim kierunku prawdopodobnie zmierzamy oraz jak wykorzystać to w swojej strategii.

Bartosz Berliński

Szybkie SEO! Metody na podwojenie liczby odwiedzających Twoje strony w 90 dni

SEO to zazwyczaj praca na lata. Prawda. Istnieją jednak pewne mniej znane sposoby na to, by za pomocą zaledwie kilku technik zwiększyć liczbę odwiedzających serwisy – nawet dwukrotnie! Mówimy o ruchu organicznym, czyli tak zwanym darmowym. Jak widzisz, to będzie bardzo konkretna prezentacja, po której będziesz w stanie samodzielnie podwoić sobie liczbę odwiedzających!