pakiet video:Konferencja SemKrk

Kto?

Nagrane na?

Ilość?

12 nagrań

cena netto

197 zł

12 prezentacji z konferencji semKRK #6 w zakresie Kampanii PPC Google AdWords, SEO, Content Marketing

Kup dostęp 197 zł + VAT >

9 wyjątkowych prelegentów

Ponad 3 godzin prelekcji

Cała transmisja w jakości HD

FAQ

Nagrania będą dostępne bez limitu czasowego, możesz je oglądać w dowolnym terminie.

Dla wszystkich osób, które zakupiły dostęp do transmisji lub zakupiły dostęp do nagrań, możliwe będzie oglądanie na naszej platformie po zalogowaniu.

Nie, nagrania są dostępne w playerze online i nie można ich pobrać na dysk.

Agenda

Maciej Lewinśki

czym mogą cię zaskoczyć modyfikatory stawek cpc.? adwords oczami analytics

Najbardziej pomijana funkcja AdWords zasilona danymi, może sprawić, że ze zwykłej kampanii uda się zrobić SEMowe dzieło, które pokochają wszyscy.

Łukasz Chwiszczuk

jak zwiększyliśmy sprzedaż księgarni internetowej?

  • 1. Wykorzystanie potencjału DoubleClick Search poprzez kampanie asortymentowe i podział użytkowników w zależności od etapu zakupowego w jakim się znajdują.
  • 2. Automatyzacja Skryptami. W kampanii wykorzystaliśmy skrypt pogodowy oraz szereg skryptów szukających nieprawidłowości na koncie.
  • 3. Dynamiczne listy customer match zaciągane z systemu CRM klienta

Anna Janiszewska

mobile w liczbach: co dane mówią o zachowaniach użytkowników na urządzeniach mobilnych

Z prezentacji dowiesz się między innymi kiedy korzystamy z wyszukiwarki w telefonie, w jaki sposób wyszukujemy na smartfonach oraz jaką rolę odgrywa przy tym pogoda. A także co to oznacza dla Twoich kampanii SEM.

Michał Magdziarz

jak bezboleśnie migrować duże strony z milionami podstron

Metodologia i techniczne aspekty migracji dużych stron. Proces , techniczna konfiguracja, narzędzia, przykłady, pułapki

Ireneusz Stadler

5 sprawdzonych patentów na generowanie leadów za pomocą połączonych kampanii facebook i adwords.

Z prezentacji dowiesz się m.in. jak efektywnie przekształcić użytkowników Facebook’a w lead’y sprzedażowe korzystając jednocześnie z Facebook Ads i AdWords oraz jak zweryfikować pozyskaną bazę tak, aby na pewno trafić w Twoją grupę docelową.

Tomasz Jeska

optymalizacja cms joomla! pod google – to proste

Trzy zdania opisu prezentacji: Pokażę jak szybko i sprawnie osiągnąć zielone światło w Google PageSpeed Insights. Https jednym kliknięciem? Jakich opcji użyć, gdzie optymalizować treść, dodatki automatyzujące działania SEO.

Paweł Gontarek

jaką muzykę grają swle?

Jak sprawić, aby SWLe grały muzyką taką, jaką chcesz - czyli o tym, jak wykorzystać portale w korporacjach do osiągnięcia zamierzonych korzyści – wzrost ruchu organicznego bo pozycje są passe :)

Szymon Bukowicz

sprzedaż, to nie tylko kup teraz – display 4 customer journey na przykładzie kampanii dla mitsubishi

W erze Programmatic komunikacja 1 do 1 staje się nie tylko możliwa ale wręcz wskazana. Większa świadomość konsumentów, szeroki dostęp do informacji to wszystko sprzyja wydłużeniu zakupowej ścieżki decyzyjnej. A co jeśli już wcześniej nie była prosta i szybka? Odpowiedzią na ten problem może być komunikacja dopasowana do etapów customer journey

Łukasz Chwiszczuk

jak wykorzystać dane z facebooka do kampanii adwords

Przenoszenie danych z targetowania FB Ads do Adwords. Targetowanie na konkretnych odbiorców w wyszukiwarce (konkretny wiek, płeć i zainteresowania). Przygotowanie tekstów i przekazów pod konkretnych odbiorców. Połączone Consumer Journey Facebook + Adwords

Piotr Mikulski

obcokrajowcy o polskich miastach, czyli trudne tematy w content marketingu – jak uniknąć hejtu i zdobyć naturalne linki – case study

Case (udanej) kampanii contentowej nastawionej na zdobywanie linków naturalnych. Od pomysłu, kosztów i zasobów ludzkich, przez realizację, przeszkody, które napotkaliśmy, po osiągnięte efekty, czyli darmowe linki z największych polskich serwisów informacyjnych, zainteresowanie mediów tradycyjnych oraz ogromny odzew w mediach społecznościowych. No i najważniejsze: jak uniknąć hejtu poruszająć wrażliwe i drażliwe tematy?

Damian Sałkowski

przyszłość, która nadejdzie jutro

Przyszłość SEO jest bliżej niż myślisz. Czycha tuż za rogiem. Dowiedz się na co musisz się przygotować i jak odnaleźć się w nowej rzeczywistości.

Karol Dziedzic

ło panie! kto to panu tak spier@#$?! – czyli o 3 głównych czynnikach sukcesu w reklamie graficznej adwords

Case (udanej) kampanii contentowej nastawionej na zdobywanie linków naturalnych. Od pomysłu, kosztów i zasobów ludzkich, przez realizację, przeszkody, które napotkaliśmy, po osiągnięte efekty, czyli darmowe linki z największych polskich serwisów informacyjnych, zainteresowanie mediów tradycyjnych oraz ogromny odzew w mediach społecznościowych. No i najważniejsze: jak uniknąć hejtu poruszająć wrażliwe i drażliwe tematy?