pakiet video:PPC, AdWords i Analytics

Kto?

Nagrane na?

Ilość?

8 nagrań

cena?

97 zł netto

6 prezentacji o PPC. RTB, Google Analytics.

Kup dostęp 97 zł netto >

4 wyjątkowych prelegentów

Ponad 2 godziny prelekcji

Cała transmisja w jakości HD

FAQ

Nagrania będą dostępne bez limitu czasowego, możesz je oglądać w dowolnym terminie.

Dla wszystkich osób, które zakupiły dostęp do transmisji lub zakupiły dostęp do nagrań, możliwe będzie oglądanie na naszej platformie po zalogowaniu.

Nie, nagrania są dostępne w playerze online i nie można ich pobrać na dysk.

Agenda

Mateusz Sobieraj

Dlaczego Małe i Średnie firmy powinny zainteresować się kupowaniem powierzchni reklamowej w tzw. modelu

Z mojej prezentacji dowiesz się, czym jest RTB oraz jakie daje możliwości prowadzenia kampanii ogólnopolskich i lokalnych. Jak dotrzeć precyzyjnie do każdego, pojedynczego użytkownika, a także jak reklamować się na dużych portalach oraz specjalistycznych stronach w stawkach dostępnych standardowo dla największych domów mediowych i firm. Wykorzystaj potęgę RTB do rozwoju swojego biznesu!

Kamil Bolek

Autentyczność - jak dotrzeć do pokolenia AdBlocka?

Codziennie wydaje się miliony na reklamę – nachalną, krzykliwą, szpecącą miasta, przerywającą ulubiony program. Reklamę, której nikt nie lubi. Tymczasem wygrywa autentyczność i to bez milionowych nakładów finansowych. Pokażę sposoby na jej wykorzystanie – budowę wiarygodności i zaangażowania klientów. Z przykładami zastosowania i wyjaśnieniami, dzięki którym każda firma będzie mogła odmienić swoją komunikację marketingową.

Tomasz Frontczak

Analytics może zniszczyć Twój marketing, a AdWords i Facebook Ads przyjść z wybawieniem

E-marketerzy myślą obsesyjnie o konwersji i sprzedaży, bo podobo wszystko jest tak łatwo mierzalne w internecie. Nie jest! Odkryj nowe okazje, dzięki zmianie sposobu myślenia o użytkowniku, AdWords, Facebook Ads i konwersji. Poznaj proste i sprytne sposoby na to, jak mierzyć etap budowania świadomości i kreowania intencji.

Maciej Lewiński

Praktyczne wykorzystanie Google Analytics w Małej i Średniej firmie.

Udowodnię Ci, że analityka internetowa to królowa wszelkich działań marketingowych! Bez wiedzy o swoich klienta nie jesteś w stanie w pełni personalizować reklam i optymalizować ich kosztów. Tym samym tracisz, kierując reklamy do osób, które wcale nie muszą być nimi zainteresowane. Podczas swojej prezentacji powiem o tym, jak interpretować wskaźniki w Google Analytics i jak wykorzystywać je w codziennych działaniach, czyli w skrócie – gdzie patrzeć i co zrobić, żeby Google Analytics pomagało Tobie w Twojej codziennej pracy.

Maciej Lewiński

6 ukrytych funkcji Google Analytics, o których nie miałeś pojęcia.

Google Analytics nie służy do sprawdzania, ile osób odwiedziło Twoje strony. To najpotężniejsze narzędzie analityczne na świecie, które pomaga podejmować lepsze decyzje biznesowe. Nie trzeba być wielkim ekspertem, by poprawiać efektywność swoich kampanii internetowych, czasem wystarczy tylko wiedzieć, na co patrzeć. Pokażę Ci 6 funkcji Google Analytics, o których pewnie nie wiesz, a na moim wystąpieniu zobaczysz, jak ułatwią Ci codzienną pracę..

Maciej Lewiński

Personalizacja, jakiej wymagają klienci

Dlaczego konwersje są zbyt małe? Bo odwiedzający strony dają jasny komunikat – „To nas nie interesuje!” Możesz zwiększać nakłady na reklamy, ale to będzie tylko strata czasu i pieniędzy, jeśli nie zaczniesz wreszcie dopasowywać treści do oczekiwań klientów. Wszystko pięknie, tylko jak poznać te oczekiwania? Dziękuję, że o to pytasz! W roli odpowiadającego wystąpi Google Analytics, a powiem Ci, jak zmusić statystyki, by pracowały dla Ciebie.