pakiet video:I <3 Marketing VIII Edycja - Dzień II (I <3 Marketing)

Kto?

Nagrane na?

Ilość?

15 nagrań

cena netto

270 zł

15 prezentacji o marketingu internetowym

Kup dostęp 270 zł + VAT >

15 wyjątkowych prelegentów

Ponad 5 godzin prelekcji

Cała transmisja w jakości HD

FAQ

Nagrania będą dostępne bez limitu czasowego, możesz je oglądać w dowolnym terminie.

Dla wszystkich osób, które zakupiły dostęp do transmisji lub zakupiły dostęp do nagrań, możliwe będzie oglądanie na naszej platformie po zalogowaniu.

Nie, nagrania są dostępne w playerze online i nie można ich pobrać na dysk.

Agenda

zdjęcie Jakub B. Bączek

Jakub B. Bączek

Marketingowa rzutkość, czyli jak przekuć siły osobowości na biznesowy sukces

Wielowymiarowość człowieka jest przeszkodą w poszukiwaniu „prawd absolutnych” w marketingu, a równolegle do tego jest szansą dla przedsiębiorczych osób. Można bowiem przekuć siły swojej osobowości na skuteczność sprzedażową i wyrazistość w marketingu. Psychologia pomaga. Przynajmniej mi. Opowiem, jak może pomóc i Tobie.

zdjęcie Tomasz Manikowski

Tomasz Manikowski

Zmieniło się wszystko, wszystko po staremu

Technologie odmieniły oblicze marketingu, jednocześnie wartości wyznawane przez klientów są podobne jak niegdyś. Opowiem o skutecznym marketingu, budowanym w oparciu o te wartości. O marketingu etycznym i społecznie odpowiedzialnym. Czy taki marketing może być opłacalny, a jeżeli tak, to czy marketing zawsze musi sprzedawać?

zdjęcie Paweł Tkaczyk

Paweł Tkaczyk

Psychologia moralności, czyli o budowaniu marek, którym nie jest wszystko jedno

Co jest więcej warte: życie staruszki czy dziecka? To makabryczne pytanie… ma konkretną odpowiedź w Twojej głowie. Nazywamy to psychologią moralności a wiedza z badań nad tym pozwoli Ci stworzyć markę, którą konsumenci będą bardziej szanować.

zdjęcie Rafał Agnieszczak

Rafał Agnieszczak

20 rad w 20 lat, czyli czego nauczyłem się o marketingu przez całe swoje życie zawodowe. Zbiór lepszych i gorszych eksperymentów na własnej skórze.

zdjęcie Kamil Kozieł

Kamil Kozieł

(Prawie) Wszystko, co trzeba wiedzieć o marketingowych i sprzedażowych prezentacjach

Mity dotyczące tego, jak przygotować prezentacje, rozchodzą się szybciej niż skandale na Pudelku. „Nie możesz chodzić po scenie!”, „Musisz chodzić po scenie!”, „Najlepsi mówcy występują bez slajdów!”, „Musisz mieć slajdy!”, „Masz trzymać ręce na wysokości klatki piersiowej!”, „Nie możesz przynosić rąk!” – człowiekowi może się pomieszać.Powyższe stwierdzenia mają tyle samo wspólnego z prawdą, co siostry Godlewskie z talentem muzycznym. O kilku rzeczach natomiast warto pamiętać. Np. o tym, że każdą dobrą prezentację można przedstawić za pomocą podobnej struktury i da się ją opracować, używając przewidywalnego procesu. Albo o tym, że więcej dobrych prezentacji u klienta, to mniej odrzuconych pomysłów. Mniej odrzuconych pomysłów, to… myślę, że wiesz, dokąd zmierzam. Opowiem o tym, jak zaprojektow

zdjęcie Agnieszka Stelmaszczyk

Agnieszka Stelmaszczyk

Zrozumieć efektywność w marketingu

Podczas prezentacji odpowiem na pytania: dlaczego efektywność marketingu spada? Na co stawiać - budowanie marki czy aktywację sprzedaży? Jakie czynniki zwiększają efektywność komunikacji w długim terminie?

zdjęcie Barbara Piasek

Barbara Piasek

"Dlaczego nie zbudujesz silnej społeczności opierając swoją komunikację tylko na interakcji online?"

Prezentacja o tym jak: - ułożyć najskuteczniejszy lejek marketingowy dając nawet 30% konwersji z całego ruchu - skutecznie wykorzystać opinie klientów w kampanii - stworzyć kampanię, dzięki której sprzedaż to tylko formalność"

zdjęcie Barbara Stawarz-Garcia

Barbara Stawarz-Garcia

Content marketing nie oddaje podium! Dlaczego świat treści jest taki ważny i jak go dziś podbijać?

Jaką rolę odgrywa dziś content marketing? Czy wciąż warto inwestować w treści, a jeśli tak, to jakie? Zaktualizuj swoją wiedzę i zaplanuj dobrze swój budżet na 2020 rok. Przekonasz się, że nie może w nim zabraknąć content marketingu!

zdjęcie Paulina Mazur

Paulina Mazur

Marketing rekrutacyjny – jeszcze marketing czy już rekrutacja?

Jak zrobić dobre pierwsze wrażenie na najważniejszym kliencie firmy - pracowniku. Jak olśnić kandydatów i zbudować wiarygodną markę pracodawcy. Co decyduje o skuteczności marketingu rekrutacyjnego? Jak wygląda Branding, gdy najważniejszym klientem jest pracownik. Czyli Ty.

zdjęcie Wojtek Ławniczak

Wojtek Ławniczak

Jaki ma być budzik? O projektowaniu doświadczeń

Czego chce klient? - fajnego budzika ... A czego potrzebuje? Żeby być fajnie budzonym ... W biznesie coraz ważniejsze staje się odpowiadanie nie na to, czego klient chce, ale czego potrzebuje. Odpowiadanie na marzenia, potrzeby i emocje, które za nim stoją - czystego powietrza, wody, zdrowia, rodziny, przyjaciół, poczucia bezpieczeństwa ... W tym kontekście światy projektantów i marketerów stoją w sprzeczności. Pozornie. Bo łączy je jeden element. Doświadczenie klienta.

zdjęcie Bartosz Mateja

Bartosz Mateja

Co zrobić, by każdy z naszych Klientów czuł się wyjątkowym?

Każdy klient jest inny. Dzięki nowym technologiom nie ma wymówek - przekaz marketingowy może być dopasowany do każdej osoby indywidualnie. Pełna personalizacja przekazu tworzy wyjątkowe doświadczenie klienta, który czuje się, jak by ktoś komunikował się tylko z nim. Tak rośnie w jego oczach wartość produktów i usług, a za tym podąża większa sprzedaż.

zdjęcie Jacek Kłosiński

Jacek Kłosiński

Syndrom Batmana, czyli dlaczego w marketingu nie opłaca się być superbohaterem

Prężenie muskułów już się znudziło. Zastanowimy się jak przekonać do siebie klientów bez używania masek i obcisłych kostiumów.

zdjęcie Piotr Bucki

Piotr Bucki

Eksperymenty społeczne, sztuka performance i virale. Jak remiksować kulturę i naukę by budować lepsze kreacje w marketingu

Co ma wspólnego Willy Wonka z dobrymi kampaniami rekrutacyjnymi i jak zrobić dobrą kampanię o smogu? Czy badania społeczne i eksperymenty nadają się tylko na odczyt w PAN, czy możesz je też wykorzystać jako szablon twojej kreacji reklamowej? Dowiesz się, jak się inspirować i jak remiksować kulturę, żeby robić naprawdę dobre kreacje, które mają potencjał viralowy i są pozwalają twoim odbiorcom błyszczeć niczym Beyonce w Glastonburry.