pakiet video:I <3 Marketing VII Edycja - Dzień II (I <3 Marketing)

Kto?

Nagrane na?

Ilość?

15 nagrań

cena netto

270 zł

15 prezentacji o marketingu internetowym

Kup dostęp 270 zł + VAT >

15 wyjątkowych prelegentów

Ponad 5 godzin prelekcji

Cała transmisja w jakości HD

FAQ

Nagrania będą dostępne bez limitu czasowego, możesz je oglądać w dowolnym terminie.

Dla wszystkich osób, które zakupiły dostęp do transmisji lub zakupiły dostęp do nagrań, możliwe będzie oglądanie na naszej platformie po zalogowaniu.

Nie, nagrania są dostępne w playerze online i nie można ich pobrać na dysk.

Agenda

zdjęcie dr Julia Kołodko

dr Julia Kołodko

Przez nieświadomość do serca konsumenta: ekonomia behawioralna i pułapki myślenia w służbie marki

Aby efektywnie zmieniać zachowania konsumentów, trzeba najpierw zrozumieć, co nimi tak naprawdę kieruje. Nauki behawioralne dostarczają nam wiedzy na temat tego, jak naprawdę podejmujemy decyzje, jak działa nasza nieświadomość oraz jakie pułapki myślenia wpływają na decyzje marketingowców i konsumentów. Podczas tego wystąpienia dowiesz się, w jakie pułapki myślenia sam wpadasz i jakie błędy przez nie popełniasz w swojej pracy oraz jak wykorzystać odkrycia ekonomii behawioralnej, aby tworzyć lepsze działania marketingowe, zarówno na poziomie strategicznym jak i taktycznym.

zdjęcie Tomasz Manikowski

Tomasz Manikowski

Perpetuum mobile - marketing oparty na społeczności

Perpetuum mobile to mityczna maszyna, która raz wprawiona w ruch działa w nieskończoność. Czy marketing oparty na społeczności może stać się perpetuum mobile? A jeżeli tak, w jaki sposób zbudować taki konstrukt i czym go napędzić?

zdjęcie Paweł Tkaczyk

Paweł Tkaczyk

Superman na półce, czyli jak stworzyć dobrą opowieść o produkcie?

Chcesz kupić odkurzacz? Czytasz opis na stronie producenta i opinie innych użytkowników. Do sklepu przychodzisz z wyrobionym zdaniem na temat tego czy innego produktu. Opowieści o produktach sprzedają. Jakich technik użyć, by Twój produkt był Supermanem na półce?

zdjęcie Marek Gonsior

Marek Gonsior

Po drugie: spójność i konsekwencja. Czyli o tym, czego możemy nauczyć się od najlepszych.

Wprawdzie to empatia, odwaga i kreatywność sprawiają, że zapamiętujemy pojedyncze kampanie, ale to spójność i żelazna konsekwencja pozwalają markom trwale zdobywać serca konsumentów. I chociaż - jak to w marketingu - pomysł goni pomysł i każda kolejna koncepcja wydaje się być bardziej atrakcyjna, to właśnie spójność i konsekwencja sprawiają, że większość z nas bezbłędnie odpowiada na pytania typu „z jakim napojem gazowanym kojarzy Ci się św. Mikołaj". Opowiem Wam o tym, czym jest spójność, czemu jest ważna, dlaczego warto trzymać się wytyczonego kursu i z żelazną konsekwencją budować spójność marki. Pokażę Wam, że spójność wcale nie oznacza nudy.

zdjęcie Paulina Mazur

Paulina Mazur

Mariaż miękkiego HR'u i twardego marketingu

Jak HR może zostać nowym klientem marketingu. Jak marketingowcy mogą wynieść employer branding na wyższy poziom. Synergia dla biznesu, ale i okazja dla każdego z nas. Do bycia herosem, do zwiększenia biznesu, do rozwoju zawodowego.

zdjęcie Bartosz Mateja

Bartosz Mateja

Świat Offline jest już światem digital

W swoim wystąpieniu odpowiem na pytanie jak podnieść postrzeganą wartość produktu poprzez customizację i personalizację. Jak zwiększyć efektywność w komunikacji marketingowej i wzmacniać pozytywne doświadczenia z marką? Jak łączyć komunikację online i offline? Na te pytania również znam odpowiedzi i podzielę się nimi z Tobą.

zdjęcie Kamil Kozieł

Kamil Kozieł

Storytellingowe zabiegi w lejku marketingowym

zdjęcie Maciej Lewiński

Maciej Lewiński

Dobrymi radami piekło jest wybrukowane

W internecie można znaleźć wiele dobrych rad i praktyk dotyczących tego jak powinien wyglądać Twój marketing. Podeślij te wszystkie wskazówki swojej konkurencji, a Ty zrób wszystko na opak, opierając się na swoich danych.

zdjęcie Michał Kasprzyk

Michał Kasprzyk

Jak wykorzystać podcasty w marketingu?

Wraz z rosnącym rynkiem asystentów głosowych, coraz większe znaczenie będą miały treści audio. Jednym z ich najprężniej rozwijających się rodzajów są podcasty, które w USA hulają już na całego, a w Polsce po fazie raczkowania wkroczyły od razu w fazę dojrzewania. To że będą miały ogromne znaczenie w marketingu to oczywiste, ale jak ten potencjał wykorzystać?

zdjęcie Wincenty Kokot

Wincenty Kokot

akim typem marketera/ki jesteś? Jeżeli jesteś z agencji, dowiesz się z kim na co dzień pracujesz ;)

Być może nigdy nie zadawałaś/eś sobie tego pytania… Nadszedł czas na poznanie prawdy!J Jesteś „bogiem”, „najlepszym przyjacielem”, „dobrym rodzicem” czy może „bystrym uczniem”? Bazując na moich wieloletnich doświadczeniach w budowaniu dobrych relacji z Klientami, a także inspirując się teorią stylów zachowań DISC, opowiem nie tylko o czterech najczęściej spotykanych w pracy typach marketerów, ale przede wszystkim o tym, jak sprawić, żeby współpraca między nami była efektywniejsza i - po prostu - łatwiejsza.Zapraszam na jedyny w swoim rodzaju 18-minutowy psychotest.

zdjęcie Marta Klimowicz

Marta Klimowicz

OKRy w marketingu, czyli jak osiągać 100x więcej (Albo przynajmniej zacząć o tym myśleć)

Nie ma efektywnego marketingu bez KPIów. Jednak to wprowadzenie frameworku OKR (Objective and Key Results) pozwala na wytyczanie i realizowanie bardziej ambitnych celów.

zdjęcie Paweł Sala

Paweł Sala

Jak sprawić, że ludzie pokochają Twoje newslettery.

Sprawdzone sposoby zwiększania zaangażowania odbiorców komunikacji email marketingowej o których najczęściej zapominają polscy marketerzy. Dowiedz się jakich błędów nie popełniać już dziś.

zdjęcie Tomasz Miler

Tomasz Miler

Prawdziwa historia o tym jak zwiększyłem sprzedaż internetową za pomocą działań offline.

zdjęcie Piotr Bucki

Piotr Bucki

Mainstream is dead! Jak zadbać o (naprawdę) każdego klienta.

Jeśli robisz marketing dla „statystycznego Kowalskiego” to popełniasz błąd. Przeciętne produkty dla przeciętnych ludzi to kategoria równie realna co plan Morawieckiego na milion aut elektrycznych. Każdy z twoich klientów na jakimś etapie będzie miał lub ma jakąś dysfunkcję – czasową lub permanentną. Każdy z nich ma też unikalne preferencje, rozmiary i wartości. I trzeba to dostrzec, bo to się po prostu opłaca. Nike zrobiło buty do biegania dla osób z porażeniem mózgowym, Lidl zadbał o osoby ze Spektrum Autyzmu. Ty po moim wykładzie też zrobisz coś równie pysznego.