pakiet video:I <3 Marketing VIII Edycja - Dzień III (Influencer)

Kto?

Nagrane na?

Ilość?

16 nagrań

cena netto

270 zł

17 prezentacji o influencer marketingu

Kup dostęp 270 zł + VAT >

15 wyjątkowych prelegentów

Ponad 5 godzin prelekcji

Cała transmisja w jakości HD

FAQ

Nagrania będą dostępne bez limitu czasowego, możesz je oglądać w dowolnym terminie.

Dla wszystkich osób, które zakupiły dostęp do transmisji lub zakupiły dostęp do nagrań, możliwe będzie oglądanie na naszej platformie po zalogowaniu.

Nie, nagrania są dostępne w playerze online i nie można ich pobrać na dysk.

Agenda

zdjęcie Rafał Masny

Rafał Masny

10 lat Influencer Marketingu w Polsce

Mniej więcej 10 lat temu nie śmiało rozpoczął się w naszym kraju boom na influencer marketing. Jednak do dziś ta forma reklamy budzi wśród wielu marketerów czynny sprzeciw. Z okazji pierwszych dwucyfrowych urodzin zmierzę się z realnymi zarzutami osób influosceptycznych.

zdjęcie Patrycja Górecka-Butora

Patrycja Górecka-Butora

"Influencer marketing DIY: 18 minut praktyki"

"Co ma wspólnego influencer z biurem obsługi klienta, dlaczego personalizacja is queen, kiedy realizować kampanię przez agencję, a kiedy inhouse? Mam dla Ciebie krótki przewodnik po influencer marketingu, oparty na kampaniach z kilku branż, zrealizowanych w różnych budżetach."

zdjęcie Y

Y

Abrakadabra - czyli magiczna siła słów nie tylko w marketingu

Opowiem o sile przekazu. Twoje słowa wywierają wpływ, choć nie zawsze taki, jakiego oczekujesz. Masz moc i narzędzia do komunikacji w formie platform spod znaku Social Media. Wystarczy jedno kliknięcie, by dotrzeć do setek tysięcy osób na raz - pozostaje pytanie, jaki będzie tego efekt?

zdjęcie Olek Wandzel

Olek Wandzel

Mamo, słyszę głosy! Podcast – czyli Twój stary-nowy najlepszy przyjaciel

Dlaczego warto nagywać podcast? Bo ta forma komunikacji zyskuje coraz większą liczbę odbiorców. Liczby nie kłamią, ten rynek rozwija się w tempie kilkuset procent rocznie. Możesz zignorować ten trend, albo wypłynąć na fali popularności podcastów i zdobywać rzesze fanów.

zdjęcie Kamil Bolek

Kamil Bolek

Noob w esporcie. Co marka może z gamerem?

Błękitny ocean do przejęcia. Opowiem o tym, co może zyskać marka, wchodząc w świat esportu i kampanie z gamerami. Obszedłem specjalistów od e-sportu i zarzuciłem ich dziesiątkami "marketingowych" pytań, przesiedziałem długie godziny z działami gamingu w sieciach partnerskich, pogadałem ze streamerami, przemieliłem wszystkie dane dostępne z analityki naszej sieci, przejrzałem wszystkie dostępne raporty i artykuły, przestudiowałem case'y z gamerami. Całość zebrałem, poukładałem, zsyntetyzowałem i wyciągnąłem wnioski, które według mnie powinien znać każdy marketer. I tak własnie powstała ta prezentacja.

zdjęcie Marcin Radziwoń

Marcin Radziwoń

Content marketing doprawiony influencerem. Przepis na idealne danie główne

Dawniej mawiano „wyróżnij się, albo zgiń!” Dziś bardziej liczy się kto i jak o Tobie mówi oraz to, jakie treści prezentujesz. Co wynika z połączenia tych dwóch form marketingu? Przyjdź, zobacz i przekonaj się, co może zyskać twoja marka.

zdjęcie Barbara Sołtysińska

Barbara Sołtysińska

Influencer Marketing na różnych rynkach - co robimy podobnie, a co całkowicie różnie.

Czym różni się podejście do kampanii klientów, agencji i influencerów na różnych rynkach. Czy mamy te same wyzwania? Co robimy podobnie a co zupełnie inaczej.

zdjęcie Karol Paciorek

Karol Paciorek

Marketing, Marka, Masterclass

Podczas tego wystąpienia pokażę nieujawnione wcześniej triki i znane tylko wtajemniczonym metody marketingu, dzięki którym podbijesz rynek.

zdjęcie Cezary Stacewicz

Cezary Stacewicz

Jak będąc małym, tworzyć duże treści czyli virality od kuchni

Teraz mały może więcej. Opowiem o kanale video na Facebooku, który zdobywa ogromne zasięgi tylko dzięki umiejętności tworzenia viralowych treści. To nie szczęście ani przypadek, tylko znajomość podstaw virality, czyli danych i... pscyhologii. Tu znajdziesz odpowiedź na pytanie: dlaczego udostępniamy treści i jak to wykorzystać w rozwoju swojego kanału na dowolnej platformie socialowej.

zdjęcie Łukasz Zdrodowski

Łukasz Zdrodowski

Wartościowa relacja z twórcą vs publikowanie postów na zewnętrznych kanałach społecznościowych

Jak żyć? Z influencerem. Liderem opinii. Ambasadorem marki. Z człowiekiem, który stoi za wybranym profilem. Pokażę kilka zasad, metod i narzędzi, które pomagają realizować cele marketingowe we współpracy z Twórcą a nie jedynie publikować treści na jego profilu.

zdjęcie Twórcy z Happy Ent.

Twórcy z Happy Ent.

"Storytelling na YouTube. Dlaczego to tyle kosztuje?"

"Pokażemy krok po kroku jak powstaje branded content, który angażuje widzów, a markę stawia w roli bohatera. Rozłożymy na czynniki pierwsze kosztorysy youtubeowych fabuł i postaramy się odpowiedzieć na pytanie, co stoi za ich sukcesem."

zdjęcie Magdalena Urbaniak

Magdalena Urbaniak

Idol, celebryta, prowokator, ekspert? Ile możesz zyskać, a ile stracić współpracując dziś z influencerem

Wielu osobom influencer kojarzy się z fake followersami i zastępem botów, udających zainteresowanie tą osobą. I jeszcze słabymi merytorycznie tekstami i fotkami, które często niosą za sobą umiarkowaną wartość. Coraz głośniej mówi się o dramatycznym spadku zaufania do "wpływaczy", którzy w pogoni za współpracami, gubią cenną autentyczność i zaufanie odbiorców. Jak wybrać influencera, który pomoże realizować cele biznesowe, zamiast je rujnować? Czym się różni influencer od ambasadora? Przyjdź i zobacz.

zdjęcie Michał Kasprzyk

Michał Kasprzyk

"5 korzyści, które własny podcast daje marce"

zdjęcie Maciek Budzich

Maciek Budzich

"Typy narracji w kampaniach z influencerami czyli wybierzmy coś dla siebie"