pakiet video:I <3 Marketing VII Edycja - Dzień I (Influencer Marketing)

Kto?

Nagrane na?

Ilość?

15 nagrań

cena netto

270 zł

15 prezentacji o influencer marketingu.

Kup dostęp 270 zł + VAT >

15 wyjątkowych prelegentów

Ponad 5 godzin prelekcji

Cała transmisja w jakości HD

FAQ

Nagrania będą dostępne bez limitu czasowego, możesz je oglądać w dowolnym terminie.

Dla wszystkich osób, które zakupiły dostęp do transmisji lub zakupiły dostęp do nagrań, możliwe będzie oglądanie na naszej platformie po zalogowaniu.

Nie, nagrania są dostępne w playerze online i nie można ich pobrać na dysk.

Agenda

zdjęcie Konrad Traczyk

Konrad Traczyk

Czego nie wiesz o właścicielce swojego mieszkania, czyli tajemnice mikroinfluencerów.

Kim są mikroinfluencerzy i na czym polega ich fenomen? Czy można skalować influencer marketing? Czy budżet Twojej marki udźwignie współpracę z influencerami? Podczas prezentacji pokażemy jak duży, wciąż niewykorzystany, potencjał drzemie we współpracach z mikroinfluencerami.

zdjęcie Rafał Masny

Rafał Masny

Po co marce kanał na YouTube?

zdjęcie Kamil Porembiński

Kamil Porembiński

Od influencera do zera

Personal branding to ostatnimi czasy bardzo modne pojęcie. Czy jednak wiesz co tak naprawdę oznacza? Podczas mojej prezentacji udowodnię Ci, że każdy bez wyjątku buduje swoją markę osobistą. Niektórzy jednak robią to nieumiejętnie. Dowiedz się zatem jak robić to dobrze i nie popełniać kardynalnych błędów. ;)

zdjęcie Wojciech Kardyś

Wojciech Kardyś

Gdy bańka pęka, czyli jak w 2019 roku tworzyć kampanie influencerskie

Prelekcja będzie o nowoczesnym marketingu influencerskim, w którym kładziemy nacisk na ROI i na analizę demograficzną (i jak takową przeprowadzić). Będzie o tym jak łatwo można przepalić pieniądze w marketingu influencerskim (case'y) oraz jak powinna wyglądać kampania, dzięki której przyniesie nam sukces.

zdjęcie Grzegorz Borowiecki

Grzegorz Borowiecki

ak robić kampanie z twórcami internetowymi? Wróćmy do podstaw

Wiele osób ma już za sobą kilka kampanii z twórcami internetowymi. Czasami nawet sukcesy, które dobrze wyglądają w prezentacjach. Czy jednak pamiętali o wszystkim? Z tej prezentacji nie dowiesz się wszystkiego o influencer marketingu, ale mam nadzieję uporządkujesz swoją wiedzę o tym „Jak robić kampanie z twórcami internetowymi”.

zdjęcie Kamil Bolek

Kamil Bolek

Antropomorfizacja marki, teoria równania mediów, social presence i wiele więcej, czyli jak zmaksymalizować efekty influencer marketingu dzięki psychologii

Wyświetlenia, reakcje, suby, kliki, CTR-y i inne KPI-e to tylko finalny wynik działań z zakresu influencer marketingu. Ale jak i dlaczego to wszystko działa? Co dzieje się w głowach odbiorców i jakie procesy mniej lub bardziej świadome nimi kierują, gdy oglądają kolejny unboxing na YouTube? Co wpływa na siłę perswazji influencera i skąd bierze się "autentyczność" jego relacji? Czy nauka i psychologia mogą "podkręcić" wszystkie te efekty? Podczas prezentacji sprawdzimy to wspólnie, korzystając z dorobku psychologii decyzji, medioznawstwa, marketingu i nauk o komunikowaniu.

zdjęcie Maciek Budzich

Maciek Budzich

Poza schemat - czyli jak myśleć, planować i realizować niestandardowe kampanie z influencerami.

zdjęcie Karol Paciorek

Karol Paciorek

A co jeśli wszyscy jesteśmy w błędzie?

*Serio. Każdy z nas popełni ich dziś kilka (włączając w to afterparty) - co zrobić, żeby ich uniknąć?

zdjęcie Kamil Natil & Rafał Myśliński

Kamil Natil & Rafał Myśliński

„Macie wolną rękę” - Dlaczego trzeba usunąć to wyrażenie z briefu dla influencera?

Niestety dopisek „macie wolną rękę” często oznacza brak pomysłu marki/agencji na kampanię z influencerem. Liczą, że to twórca wymyśli reklamę za nich. Czy takie podejście jest właściwe? Czy zawsze zostawienie wolnej ręki twórcy jest dobre dla marki? Często te same kluczowe i skuteczne komunikaty sprzedażowe, które dla marki są korzystne, dla influencera wręcz szkodliwe. Jak to pogodzić? W ramach działalności Suchara Codziennego współpracowaliśmy z takimi markami jak Red Bull, Netflix, Kosmetyki AA, Wedel, Plush. W prezentacji omówimy dobre i złe praktyki negocjacji, kampanii i efektów akcji promocyjnych swojego produktu oraz kampanii zewnętrznych.

zdjęcie Magdalena Urbaniak

Magdalena Urbaniak

Kto zabije influencer marketing - twórcy czy marketerzy?

Influencer marketing to dzisiaj perfekcyjny biznesowy win-win. Zyskują marki, bo docierają do nowych klientów. Korzystają influencerzy, bo są docenieni i wynagrodzeni. Wygrywają klienci, bo dostają rekomendacje produktów i usług, które są już sprawdzone przez osoby, którym ufają. Pytanie czy... Na pewno? Wciąż brakuje wielu regulacji prawnych, a te etyczne są ignorowane zarówno przez twórców, jak i marketerów. Niektóre blogi, strony czy kanały zamieniają się w słupy ogłoszeniowe. Brakuje informacji, które treści są sponsorowane i przez kogo. Wiarygodność maleje wprost proporcjonalnie do skuteczności. Jaką przyszłość ma zatem przed sobą influencer marketing - konsekwentny, ekspresowy rozkwit czy siermiężny upadek sponsorowany przez... Właśnie, kogo?

zdjęcie Ewa Grzelakowska-Kostoglu

Ewa Grzelakowska-Kostoglu

Nie chce mi się nawet odpowiadać na twój brief.

"Nikt nie zna lepiej swojego kanału niż twórca” – to zdanie pada w większości artykułów i wywiadów o influencer marketingu. Dużo mówi się o zaufaniu i autentyczności we współpracy marek i influencerów. A jak to wygląda w praktyce? Czy na pewno marki pamiętają o podstawowych założeniach takiej współpracy? Dlaczego nie warto zgadzać się na kompromis i co marki zyskują oddając się w pełni ręce twórcy. Case study.

zdjęcie Joanna Banaszewska

Joanna Banaszewska

Dlaczego wiarygodność influencera jest ważniejsza niż liczba jego fanów?

Porozmawiamy o tym dokąd zaprowadziła nas wszystkich pogoń za liczbami i o jakości w influencer marketingu

zdjęcie  Marcin Radziwoń

Marcin Radziwoń

Wiertarka, która kręci – jak długoterminowo zwiększyć popularność produktu.

Kupując nowy sprzęt blisko 80% internautów zwraca uwagę na opinie influencerów. Stała współpraca z twórcami może przynieść ogromne korzyści dla marki. Porozmawiamy sobie o tym, jak przeprowadzać takie kampanie.

zdjęcie Łukasz Zdrodowski

Łukasz Zdrodowski

Fake influencer czy fake marketer, czyli 5 prostych kroków do tego, żeby za kilka lat nikt nie pamiętał o influencerach.

W swoim wystąpieniu zastanawiam się nad tym, na kim spoczywa dziś odpowiedzialność za poziom działań w obszarze influencer marketingu i jak to się stało, że siłę rekomendacji, autentyczność i unikatową treść coraz częściej zamieniamy na „ilu ma fanów, czemu tak drogo i niech coś tam napisze."