pakiet video:e-Mail Markerting i Marketing Automation

Kto?

Nagrane na?

Ilość?

4 nagrań

cena netto

67 zł

4 prezentacje o e-mail marketingu i marketing automation

Kup dostęp 67 zł + VAT >

2 wyjątkowych prelegentów

Ponad 1 godzina prelekcji

Cała transmisja w jakości HD

FAQ

Nagrania będą dostępne bez limitu czasowego, możesz je oglądać w dowolnym terminie.

Dla wszystkich osób, które zakupiły dostęp do transmisji lub zakupiły dostęp do nagrań, możliwe będzie oglądanie na naszej platformie po zalogowaniu.

Nie, nagrania są dostępne w playerze online i nie można ich pobrać na dysk.

Agenda

Jakub Cyran

Czy marketing automation to narzędzie bez rozumu?

Opowiem o tym, jak działa marketing automation, czym tak naprawdę jest, a przede wszystkim – jak rozsądnie wykorzystać to narzędzie w swojej małej/średniej działalności marketingowej. Czyli marketing automation jest dopasowany do potrzeb MSP?

Paweł Sala

Jak automatyzacja e-mail marketingu może zrewolucjonizować Twoją komunikację z klientem?

Z najnowszego raportu Symantec wynika, że ponad 54% wysłanych na świecie mailingów stanowił SPAM. Źle dobrana, niedostosowana do potrzeb odbiorcy wiadomość, to najgorsze, co może zrobić email marketer. Jeśli Twój odbiorca będzie dostawał ogólne, niedostosowane do jego potrzeb wiadomości, to efekt będzie taki, że zacznie oznaczać Twoje wiadomości jako spam lub wypisze się z listy. Pokażę Ci, jak – dzięki wykorzystaniu automatyzacji wiadomości email – możesz przygotowywać spersonalizowane i precyzyjnie dostosowane do potrzeb klientów wiadomości email.

Paweł Sala

E-mail, który sprzedaje - 7 sposobów na skutecznego maila.

Istnieje kilka sprawdzonych sposobów na zwiększenie skuteczności działań email marketingowych, które każdy marketer może zastosować. Dowiedz się, jak w sprytny sposób zwiększyć otwieralność, klikalność i konwersję z każdego maila. Poznaj swoich odbiorców i wykorzystaj te dane do zbudowania lepszej relacji między wami. Dowiedz się, jak zoptymalizować swoje działania i poczuć prawdziwą moc email marketingu.

Paweł Sala

CONVERSION CENTERED DESIGN in Email Marketing, czyli krótka historia o tym, jak skutecznie komunikować się za pomoca maila

Już nigdy więcej Twoje e-maile nie będą traktowane jak spam? I po każdej wysyłce zanotujesz silny wzrost sprzedaży? Może. Wszystko zależy od Twoich priorytetów. Skuteczna komunikacja e-mail marketingowa to nie tylko piękny layout czy staranny dobór kolorów przycisków Call To Action. Od początku musisz myśleć o konwersji i podporządkować jej całą swoją strategię. Dlatego w mojej prelekcji wyjaśnię, czym jest CONVERSION CENTERED DESIGN i jak możesz to zastosować w swoim biznesie.