pakiet video:I <3 Marketing III Edycja

Kto?

Nagrane na?

Ilość?

17 nagrań

cena netto

197 zł

17 prezentacji o marketingu internetowym.

Kup dostęp 197 zł + VAT >

18 wyjątkowych prelegentów

Ponad 5 godziny prelekcji

Cała transmisja w jakości HD

FAQ

Nagrania będą dostępne bez limitu czasowego, możesz je oglądać w dowolnym terminie.

Dla wszystkich osób, które zakupiły dostęp do transmisji lub zakupiły dostęp do nagrań, możliwe będzie oglądanie na naszej platformie po zalogowaniu.

Nie, nagrania są dostępne w playerze online i nie można ich pobrać na dysk.

Agenda

Paweł Danielewski

Jak wygenerować 56% konwersji na Landing Page i 193 000 zł sprzedaży w 14 dni?

Omówię 3 łatwe do powtórzenia kampanie reklamowe na Facebooku, które pomogą Ci stale pozyskiwać klientów. Otrzymasz też całą strategię marketingową, którą dokładnie przeanalizujemy, pokazując przykłady stron i wykorzystane narzędzia. Jeśli więc chcesz dowiedzieć się, jak szybko zdobywać klientów i zmieniać ich w kupujących – myślę, że to Ci się bardzo spodoba. Zwłaszcza, jeśli tak pozyskani klienci będą wracać po kolejne produkty.

Grzegorz Mogilewski

Dlaczego wciąż uprawiasz ,,karaoke marketing"?

W trakcie prezentacji prawdopodobnie nie znajdziesz odpowiedzi na pytania, które już znasz.Co więcej, wyjdziesz z sali z nowymi. Takimi od których zależy cały Twój biznes. Zdobędziesz również wiedzę jak na nie odpowiedzieć… Jeśli tylko masz odwagę.

Szymon Słowik

Mit 1. pozycji, czyli o tym jak zmieniają się wyniki wyszukiwania w Google i jak wpływa to na decyzje marketingowe.

Niemal każdy przedsiębiorca i marketer odpowiedzialny za działania online marzy, aby jego strona znajdowała się na pierwszym miejscu w wyszukiwarce. Jednak SEO w Google ulega radykalnym zmianom, przez co zarządzanie ruchem organicznym jest dużo bardziej skomplikowane niż dotychczas. Opowiem Wam o tym, w jakim kierunku prawdopodobnie zmierzamy oraz jak wykorzystać to w swojej strategii.

Michał Szafrański

Finansowy ninja, czyli jak wydając na promocję 2069 zł, wygenerowałem 1,65 mln zł przychodu w 5 miesięcy.

Jak budować markę produktu na długo przed premierą? Jak podtrzymywać zainteresowanie? Przedstawię kilkanaście pomysłów na to, jak niskim kosztem i prostymi środkami opracować i skutecznie zrealizować plan promocji dla dobrego produktu. Samodzielnie i bez wsparcia agencji marketingowych i PR.

Maciej Lewiński

Personalizacja, jakiej wymagają klienci.

CDlaczego konwersje są zbyt małe? Bo odwiedzający strony dają jasny komunikat – „To nas nie interesuje!” Możesz zwiększać nakłady na reklamy, ale to będzie tylko strata czasu i pieniędzy, jeśli nie zaczniesz wreszcie dopasowywać treści do oczekiwań klientów. Wszystko pięknie, tylko jak poznać te oczekiwania? Dziękuję, że o to pytasz! W roli odpowiadającego wystąpi Google Analytics, a powiem Ci, jak zmusić statystyki, by pracowały dla Ciebie.

Paweł Tkaczy

Gdzie wkładać sobie linijkę? O bólach dorastania małych i średnich firm, i o grzechach ich strategii.

Czasem jest tak, że sami ograniczamy wzrost naszych firm. On ustaje, bo nas przerastają problemy, na które się natykamy. Moja prezentacja będzie odpowiedzią na te problemy. Dowiesz się, czym jest optymalizacja wzrostu i jak to przenieść na Twoje podwórko. Pokażę Ci strategie, które… powstrzymują rozwój Twojej firmy, z nadzieją na to, że wyciągniesz swoje wnioski i wesprzesz ją, zamiast przeszkadzać w rozwoju.

Ola Budzyńska

Webinary, które sprzedają i budują markę. Jak je robić dobrze?

Potrzebujesz dobrych webinarów, by budować siłę marki i systematycznie zwiększać swoją sprzedaż. Okazuje się, że przeciętny konsument nie ma o nich zbyt wielkiego pojęcia, więc jest jeszcze bardzo otwarty na tę formę komunikacji. Dobrze przygotowane i poprowadzone zaciekawiają i fascynują klientów. Są świetnym narzędziem marketingowym, tylko musisz wiedzieć, jak to robić. Wszystko Ci wyjaśnię.

Cezary Lech

Content marketing, który sprzedaje!

Mam wiele przykładów treści, które świetnie sprzedają w Internecie i nie zawaham się ich użyć. W swoim wystąpieniu wyjaśnię, co ma największy wpływ na skuteczność contentu w Sieci. Podam konkretne wskazówki, jak i Ty możesz zwiększać konwersje, wykorzystując zwykłe artykuły. By klient podejmował szybkie decyzje zakupowe, niezbędne jest zaufanie – do marki, firmy, produktu lub usługi. Content marketing pomaga budować to zaufanie, a Ty otrzymasz gotowe odpowiedzi, jak to zrobić.

Michał Sadowski

12 dobrych praktyk budowania relacji z klientami

Jak by to było, gdyby klienci z dumą chwalili się przynależnością do klanu Twojej marki? Zbyt piękne, by było prawdziwe? No to posłuchaj o tym, jak w sieci budować świetne relacje z klientami, dzięki którym stają po Twojej stronie, zmieniając się w ambasadorów marki. Niewiele potrzeba dziś, by zrazić do siebie konsumenta i dowiedział się o tym cały Internet. Dlatego warto zadbać o jak najbardziej pozytywne doświadczenia klientów, a w tym pomogą Ci dobre praktyki, o których opowiem

Artur Kurasiński

Jak marketerzy mogą zarabiać na VR?

Wygląda to jak przerośnięte okulary, a stwarza zupełnie nową rzeczywistość, w której marketerzy muszą się jak najszybciej odnaleźć. Są już pierwsze kampanie i… wyzwania, którym trzeba sprostać. Kto zdobędzie przewagę konkurencyjną dzięki VR, AR i MR? Kto ma szanse najwięcej dzięki temu zarabiać i jak to robić? Czasu mało, więc postaram się dać bardzo konkretne odpowiedzi.

Paweł Sala

CONVERSION CENTERED DESIGN in Email Marketing, czyli krótka historia o tym, jak skutecznie komunikować się za pomocą maila.

Już nigdy więcej Twoje e-maile nie będą traktowane jak spam? I po każdej wysyłce zanotujesz silny wzrost sprzedaży? Może. Wszystko zależy od Twoich priorytetów. Skuteczna komunikacja e-mail marketingowa to nie tylko piękny layout czy staranny dobór kolorów przycisków Call To Action. Od początku musisz myśleć o konwersji i podporządkować jej całą swoją strategię. Dlatego w mojej prelekcji wyjaśnię, czym jest CONVERSION CENTERED DESIGN i jak możesz to zastosować w swoim biznesie.

Jakub Cyran

Jak zaprojektować drogę klientów do naszej firmy?

Wystarczy złotówka, by zdobyć zaufanie potencjalnego klienta, więc inwestycje w reklamy opłacają się. By zmienić witryny internetowe w bardzo efektywne narzędzia biznesowe, wystarczy tylko dobrze zaprojektować ścieżki zakupowe klientów – od wejścia na stronę, do opłacenia zamówienia. Co znaczy „dobrze”? O tym właśnie opowiem na swoim wystąpieniu.

Barbara Stawarz Garcia

Jestem kobietą. E-kobietą. Czy wiesz, jak ze mną rozmawiać?

Kobiety górą. Oto one – konsumentki przyszłości. Coraz silniejsze, bardziej zdecydowane i wymagające. Ich obcasy zadepczą Twoje reklamy, jeśli nie zaczniesz się komunikować z nimi w nowy sposób, rezygnując z klasycznych stereotypów. Femvertising to silny trend komunikacji, którego nie da się dłużej ignorować. Moje wystąpienie pomoże Ci przygotować się na spotkanie z e-kobietą, z którą lepiej się zaprzyjaźnić, bo jej karta kredytowa nie jest dla każdego.

Maciej Tesławski

Marketing, gdy kołderka jest za krótka lub jej brak.

Marketing to walka na pomysły, nie budżety” – A. Ries & J. Trout. Pieniądze to nie wszystko, a ich brak nie jest żadną przeszkodą dla firmy, która chce przeprowadzić skuteczną kampanię dla swojej marki. Dam Ci nadzieję i pomysły. Udowodnię, że wielkość nie ma znaczenia, liczy się spryt. A przysłowiowa zbyt krótka „kołderka”, czyli w marketingowym slangu zbyt mały budżet, to tylko zaproszenie do niestandardowego myślenia i działania.

Tomasz Frontczak

Analytics może zniszczyć Twój marketing, a AdWords i Facebook Ads przyjść z wybawieniem.

E-marketerzy myślą obsesyjnie o konwersji i sprzedaży, bo podobo wszystko jest tak łatwo mierzalne w internecie. Nie jest! Odkryj nowe okazje, dzięki zmianie sposobu myślenia o użytkowniku, AdWords, Facebook Ads i konwersji. Poznaj proste i sprytne sposoby na to, jak mierzyć etap budowania świadomości i kreowania intencji.

Bartosz Berliński

Szybkie SEO! Metody na podwojenie liczby odwiedzających Twoje strony w 90 dni.

SEO to zazwyczaj praca na lata. Prawda. Istnieją jednak pewne mniej znane sposoby na to, by za pomocą zaledwie kilku technik zwiększyć liczbę odwiedzających serwisy – nawet dwukrotnie! Mówimy o ruchu organicznym, czyli tak zwanym darmowym. Jak widzisz, to będzie bardzo konkretna prezentacja, po której będziesz w stanie samodzielnie podwoić sobie liczbę odwiedzających!

Kamil Kozieł i Piotr Buck

O narracji, którą udostępniasz.

Wystąpienie Kena Robinsona na TED, stand-up Abelarda Gizy czy ta reklama Allegro, przy której szlochała Mama. Nikt nie płacił, a się poszerowało. No dobra, może Allegro coś tam zapłaciło. Ale jakby nie zapłaciło, to też by się poszerowało. Dlaczego niektóre produkcje same się udostępniają, a inne błagają o gram godności i prawo do eutanazji? Co tu zrobić, żeby świat nie zignorował Twojego tekstu, prezentacji lub reklamy? Zostań do ostatniej prelekcji, podpowiem.