pakiet video:I <3 Marketing II Edycja

Kto?

Nagrane na?

Ilość?

19 nagrań

cena netto

97 zł

19 prezentacji o marketingu internetowym.

Kup dostęp 97 zł + VAT >

19 wyjątkowych prelegentów

Ponad 6 godzin prelekcji

Cała transmisja w jakości HD

FAQ

Nagrania będą dostępne bez limitu czasowego, możesz je oglądać w dowolnym terminie.

Dla wszystkich osób, które zakupiły dostęp do transmisji lub zakupiły dostęp do nagrań, możliwe będzie oglądanie na naszej platformie po zalogowaniu.

Nie, nagrania są dostępne w playerze online i nie można ich pobrać na dysk.

Agenda

Ks. Jacek Stryczek

Jak od zera wypromować projekt, który zjednoczył ponad milion Polaków?

Jak pozyskaliśmy milion Polaków dla projektu Szlachetna Paczka i sprawiliśmy, że to jedna z najbardziej rozpoznawalnych kampanii w naszym kraju? Opowiem, jak działa strategia oparta na autentycznym Partnerstwie, jak zacząć wszystko od zera i skutecznie pozyskiwać media i Partnerów. A najwięcej powiem o ludziach, bo bez nich to nie ma żadnego znaczenia.

Mariusz Łodyga

W jaki sposób silna marka zwiększa wartość postrzeganą produktów i usług? (Branding Percepcyjny)

Jak Cię widzą, tak kupują. Pokażę Ci, jak wpływać na postrzeganie produktów i usług, by zmieniać je w obiekty pożądania. Kluczem do tego jest marka – silna i rozpoznawalna. Dobra marka to nie luksus, lecz konieczność. Musisz zająć swoje miejsce w umysłach klientów, by wybierali Ciebie, a nie konkurencję.

Paweł Tkaczyk

Employer Branding – jak wypromować silny wizerunek pracodawcy?

Jeśli chcesz zatrudniać najlepszych specjalistów ze swojej branży, musisz zadbać o właściwy wizerunek firmy. A jeżeli chcesz, by ci specjaliści sami do Ciebie przychodzili z prośbą o zatrudnienie, przyjdź i zobacz moje wystąpienie. Mam ciekawe metody budowania atrakcyjnego dla pracowników wizerunku firmy i nie zawaham się ich użyć.

Maciej Budzich

Złe i dobre prezentacje, czyli jak opowiedzieć historię, wykorzystując multimedia

Na każdego z nas przychodzi taki moment, że musi w którymś momencie swojego zawodowego życia przygotować prezentację – po to, aby zaprezentować swój projekt, sprzedać produkt, oczarować klientów albo przedstawić jakąś ideę. We wszystkich poradnikach i szkoleniach dotyczących prezentacji wideo jest opisywane bardzo skrótowo. Razem z publicznością spróbujemy złamać typowe standardy prezentacji, poszukać nietypowych form i sprawdzić, gdzie dokładnie istnieje granica między atrakcyjną formą prezentacji a skutecznym przedstawieniu swoich idei z wykorzystaniem multimediów.

Michał Cortez

Serwisy NSFW (Not Safe For Work) jako źródło inspiracji dla eCommerce

Czy branża rozrywkowa może być tym samym dla eCommerce, czym technologie powstałe w NASA stały się dla życia codziennego? Co tracimy, przeglądając TE strony i skupiając się jedynie na ruchomych obrazach? Perswazja, user experience i technologia z przymrużeniem oka.

Bartosz Berliński

Czy Twoja firma potrzebuje Growth Hackera?

Wzrost ruchu oraz pozyskanie większej liczby użytkowników czy konwersji to zadania każdego marketera…Growth Hacking prowadzi do tego samego celu… przy minimalnym budżecie na start lub nawet jego braku. Growth Hacker nieustannie szuka nowych źródeł, metod czy tricków, które w bardzo krótkim czasie przyniosą wykładnicze wzrosty. Poznaj Growth Hacking, który stoi u podstaw sukcesu Facebooka, Twittera czy Airbnb.

Bartosz Góralewicz

Jaraj się dobrym SEO. Case Studies start up’ów, które już to czują.

Pokażę, jak zdobywać wysokie pozycje w Google – bez zaplecza i działu marketingu internetowego. Dzięki temu nawet początkująca firma ma ogromne szanse na przebicie się w branży i pozostawianie w tyle tak zwanych wielkich graczy. Wszystko jest w zasięgu ręki. Zobaczysz to na przykładach start up’ów, które przebiły się w sieci właśnie dzięki SEO.

Tomasz Miler

Potęga preorderu - jak obniżyć cenę, utrzymać marżę i osiągnąć zadowolenie klientów.

Praktyk, nie teoretyk. Opowiem historię o tym jak przez trzy lata od założenia, firma Miler Menswear z jednoosobowej działalności sprzedającej dodatki męskie na 20m2 w pokoju biurowym przylegającym do innej firmy, stała się popularną marką odzieżową z tysiącami klientów w Polsce i całej Europie, trzydziestoosobowym zespołem i 600m2 siedzibą w jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacji w Poznaniu. Jak łatwo się domyślić, pomógł mi w tym preorder.

Maciej Lewiński

6 ukrytych funkcji Google Analytics, o których nie miałeś pojęcia.

Google Analytics nie służy do sprawdzania, ile osób odwiedziło Twoje strony. To najpotężniejsze narzędzie analityczne na świecie, które pomaga podejmować lepsze decyzje biznesowe. Nie trzeba być wielkim ekspertem, by poprawiać efektywność swoich kampanii internetowych, czasem wystarczy tylko wiedzieć, na co patrzeć. Pokażę Ci 6 funkcji Google Analytics, o których pewnie nie wiesz, a na moim wystąpieniu zobaczysz, jak ułatwią Ci codzienną pracę.

Anna Białkowska

Sceniczne inspiracje w marketingu online – 5 uniwersalnych prawd.

Skuteczny marketing zawsze wykracza poza schematy. To przecież nic innego, jak swego rodzaju występ przed wielką publicznością. Pokażę, jak zdobyć tę publiczność, opierając się na 5 zasadach teatru improwizowanego. Zupełnie nowe inspiracje dla codziennej pracy w marketingu online.

Michał Sadowski

10 marketingowych tricków naszej drogi od 0 do 1000 klientów.

Bez klientów nawet najlepszy biznes padnie. Pokażę Ci praktyczne metody ich zdobywania, a Twoja firma będzie się rozwijała szybciej niż myślisz. A właściwie bardzo praktyczne, bo pokażę Ci przykłady, case study i, co najważniejsze, narzędzia, jak zdobywać coraz większą liczbę klientów.

Paweł Sala

E-mail, który sprzedaje – 7 sposobów na skutecznego maila.

Istnieje kilka sprawdzonych sposobów na zwiększenie skuteczności działań email marketingowych, które każdy marketer może zastosować. Dowiedz się, jak w sprytny sposób zwiększyć otwieralność, klikalność i konwersję z każdego maila. Poznaj swoich odbiorców i wykorzystaj te dane do zbudowania lepszej relacji między wami. Dowiedz się, jak zoptymalizować swoje działania i poczuć prawdziwą moc email marketingu.

Jakub Cyran

Jak wykorzystać narzędzia marketingu do generowania sprzedaży w realiach małych i średnich firm?

Jak nie tracić czasu i… okazji do sprzedaży, dzięki użyciu świetnych narzędzi marketingowych? Zasada jest prosta – automatyzuj jak największą liczbę czynności, a zwiększysz efektywność swoich działań. Wyjaśnię Ci, jak to zrobić i jakie narzędzia polecam do usprawnienia procesów sprzedażowych. To działa natychmiast.

Katarzyna Dworzyńska

Marketing skrojony pod mobile, czyli jak zaangażować Klienta w XXI wieku.

Jak teraz prowadzić marketing mobilny, by bardziej dopasowywać sposoby sprzedaży do preferencji dzisiejszych klientów? Zobaczysz, jak i Twoja firma może wpisać się w te najnowsze trendy. Podczas swojej prelekcji pokażę, jak to zrobić w sposób mądry, skuteczny, a co najważniejsze – mierzalny. I udowodnię, że mobile jest sexy!

Cezary Lech

6-cio stopniowy proces przygotowywania popularnych treści.

Dam Ci receptę na udany Content Marketing. Zwiększysz liczbę odwiedzin, udostępnień, a nawet pozycję swoich stron w wynikach wyszukiwania. Dowiesz się, jak napisać popularny artykuł, który może Cię zaskoczyć efektami działania. Bo na sam koniec ,,powalę” Cię wynikami, jakie dzięki temu są w Twoim zasięgu!

Natalia Hatalska

Alternatywne kampanie reklamowe – 10 pomysłów na nowe typy promocji w Twojej firmie.

Na tym wystąpieniu otrzymasz zestaw nietypowych pomysłów na kampanie reklamowe, które wyróżnią Twoją firmę na tle całej konkurencji. Walczysz o uwagę klienta, więc musisz nauczyć się wyróżniać. Większość firm działa według podobnego szablonu, z wykorzystaniem prawie tych samych narzędzi. A Ty nauczysz się robić to inaczej, lepiej i skuteczniej.

Kamil Bolek

Autentyczność – jak dotrzeć do Pokolenia AdBlocka?

Codziennie wydaje się miliony na reklamę – nachalną, krzykliwą, szpecącą miasta, przerywającą ulubiony program. Reklamę, której nikt nie lubi. Tymczasem wygrywa autentyczność i to bez milionowych nakładów finansowych. Pokażę sposoby na jej wykorzystanie – budowę wiarygodności i zaangażowania klientów. Z przykładami zastosowania i wyjaśnieniami, dzięki którym każda firma będzie mogła odmienić swoją komunikację marketingową.

Monika Czaplicka

10 zasad skutecznej obsługi klienta w social media.

Czy wiesz, że klienci tęsknią za rozmową? Nawet narzekanie na Twoją obsługę ma w intencji prośbę “Zwróć na mnie uwagę! Porozmawiaj ze mną.” Gdy nauczysz się odpowiadać klientom i angażować ich w rozmowy, Social Media dadzą Twojej firmie drugie życie. Dlatego pokażę Ci na przykładach, jak prowadzić dialog z klientami w mediach społecznościowych – nawet wtedy, gdy oni zwracają się do nas w mocno ,,nieszablonowy” sposób.

Maciek Wróblewski

Videomarketing – zaangażuj się w świat Twoich klientów na YouTube.

Video jest dla każdego. Dla każdego, kto chce sprzedawać w Internecie. Pokażę Ci na przykładach małych firm, jak tworzyć skuteczne kampanie video, na które i Ciebie stać. Tak, abyś już od następnego dnia mógł w ten efektywny sposób zdobywać klientów. Wiele firm dorobiło się fortuny na prostych materiałach video. Więc i Ty też możesz, tylko musisz wiedzieć, jak to dobrze robić.