pakiet video:I <3 Marketing I Edycja

Kto?

Nagrane na?

Ilość?

18 nagrań

cena netto

97 zł

18 prezentacji o marketingu internetowym.

Kup dostęp 97 zł + VAT >

18 wyjątkowych prelegentów

Ponad 5 godzin prelekcji

Cała transmisja w jakości HD

FAQ

Nagrania będą dostępne bez limitu czasowego, możesz je oglądać w dowolnym terminie.

Dla wszystkich osób, które zakupiły dostęp do transmisji lub zakupiły dostęp do nagrań, możliwe będzie oglądanie na naszej platformie po zalogowaniu.

Nie, nagrania są dostępne w playerze online i nie można ich pobrać na dysk.

Agenda

Paweł Tkaczyk

Jak wykorzystać storytelling w budowaniu silnej marki w realiach małego i średniego biznesu?

W trakcie prezentacji pokażę na kilku przykładach, jak polskie firmy powinny budować swoją komunikację, aby przemawiać nie tylko do rozsądku, ale także do emocji zarówno swoich dotychczasowych, jak i nowych klientów.

Mariusz Łodyga

Jak małe i średnie firmy mogą budować przewagę konkurencyjną w Internecie?

Opowiem o kompleksowym podejściu do marketingu internetowego, rozumianym jako integracje i wzajemne przenikanie się różnych źródeł ruchu, a także o najważniejszych narzędziach reklamowych i ich wykorzystaniu, tak, aby wyciągnąć z nich maksimum korzyści dla swojej firmy.

Tomasz Frontczak

4 jeźdźców apokalipsy marketingu internetowego w Polsce.

Kto rozdaje karty w polskim Internecie? Kto decyduje każdego dnia, gdzie polscy użytkownicy klikają? 3 z 4 amerykańskich internetowych jeźdźców apokalipsy zadomowiło się na dobre w Polsce. Kim oni są? Dlaczego trzeba ich pokochać, żeby nie zaznać internetowej śmierci? Jak to zrobić?

Maciej Lewiński

Praktyczne wykorzystanie Google Analytics w Małej i Średniej firmie.

Udowodnię Ci, że analityka internetowa to królowa wszelkich działań marketingowych! Bez wiedzy o swoich klienta nie jesteś w stanie w pełni personalizować reklam i optymalizować ich kosztów. Tym samym tracisz, kierując reklamy do osób, które wcale nie muszą być nimi zainteresowane. Podczas swojej prezentacji powiem o tym, jak interpretować wskaźniki w Google Analytics i jak wykorzystywać je w codziennych działaniach, czyli w skrócie – gdzie patrzeć i co zrobić, żeby Google Analytics pomagało Tobie w Twojej codziennej pracy.

Bartosz Berliński

7 rzeczy, o których firma pozycjonująca /pozycjoner Tobie nie powie, a które powinieneś wiedzieć

SEO i pozycjonowanie owiane są wieloma mitami, opowieściami o błyskawicznych efektach i tajemnych czynnikach – w mojej prezentacji zerwę zasłony tajemniczości i przedstawię tzw. Ugly Truth o SEO i pozycjonowaniu stron internetowych w polskich realiach.W ciągu dynamicznych 20 minut pokażę też, jak rozmawiać ze sprzedawcami oraz jakie pytania zadawać agencjom. Dowiesz się też, kiedy warto zmieniać firmę SEO oraz czy warto zająć się tym procesem samodzielnie.

Cezary Lech

Content marketing, share'y i wirusowe treści w trudnej branży.

W trakcie mojej prezentacji dowiesz się, co robię i jakie działania podejmuję, promując i kreując małą firmę na potentata branży. Zobaczysz, co robić w zakresie content marketingu i jak wykorzystuje social media, outreach oraz blogerów w trudnej, niewdzięcznej i “nieseksownej branży”.

Dariusz Puzyrkiewicz

Mikro Content Marketing

Jak by to było, gdyby wystarczył jeden rzut oka na Twoją stronę, e-mail, wpis na Facebooku, a nawet zdjęcie, by docelowy klient zaczął się wciągać w zakup? Każda podróż zaczyna się od pierwszego kroku – szczególnie dotyczy to zakupów w Internecie. Problem polega na tym, że dla większości przygoda z zakupami na tym pierwszym kroku się kończy. Wszystko, co widzi Twój klient, jest dla niego komunikatem.A czas ucieka. Nudzisz, czy wciągasz w zakupy? Z każdą chwilą zyskujesz, czy tracisz uwagę? Czasem wystarczy zmiana jednego słowa…

Marcin Kosedowski

Robisz to źle (na 99,5%).

99,5% internautów odwiedzających strony sprzedażowe NIE kupuje. Jakie proste rozwiązania sprawdziły się w praktyce, dając niespodziewanie wielkie wzrosty w konwersji? Jak to możliwe, że międzynarodowe korporacje, wydające miliony na marketing, robią swoje strony gorzej niż niewielki startup bez budżetu? A może Ty również popełniasz te same błędy, rujnujące konwersję na Twojej stronie?

Mateusz Sobieraj

Dlaczego Małe i Średnie firmy powinny zainteresować się kupowaniem powierzchni reklamowej w tzw. modelu

Z mojej prezentacji dowiesz się, czym jest RTB oraz jakie daje możliwości prowadzenia kampanii ogólnopolskich i lokalnych. Jak dotrzeć precyzyjnie do każdego, pojedynczego użytkownika, a także jak reklamować się na dużych portalach oraz specjalistycznych stronach w stawkach dostępnych standardowo dla największych domów mediowych i firm. Wykorzystaj potęgę RTB do rozwoju swojego biznesu!

Jakub Cyran

Czy marketing automation to narzędzie bez rozumu?

Opowiem o tym, jak działa marketing automation, czym tak naprawdę jest, a przede wszystkim – jak rozsądnie wykorzystać to narzędzie w swojej małej/średniej działalności marketingowej. Czyli marketing automation jest dopasowany do potrzeb MSP?

Paweł Sala

ak automatyzacja e-mail marketingu może zrewolucjonizować Twoją komunikację z klientem?

Z najnowszego raportu Symantec wynika, że ponad 54% wysłanych na świecie mailingów stanowił SPAM. Źle dobrana, niedostosowana do potrzeb odbiorcy wiadomość, to najgorsze, co może zrobić email marketer. Jeśli Twój odbiorca będzie dostawał ogólne, niedostosowane do jego potrzeb wiadomości, to efekt będzie taki, że zacznie oznaczać Twoje wiadomości jako spam lub wypisze się z listy. Pokażę Ci, jak – dzięki wykorzystaniu automatyzacji wiadomości email – możesz przygotowywać spersonalizowane i precyzyjnie dostosowane do potrzeb klientów wiadomości email.

Maciej Wróblewski

Nagraj video i zwiększ swoją sprzedaż - o marketingu video w praktyce.

Podczas mojej prezentacji zobaczysz, w jaki sposób polskie firmy odnoszą sukcesy na YouTubie. Krok po kroku omówię kilka ukrytych opcji YT, które pozwalają wyraźnie zwiększyć wyświetlenia filmów, a także liczbę spływających z YT zapytań. Powiem też o kilku kluczowych czynnikach decydujących o częstotliwości “sugerowania” Twoich filmów przez algorytmy YouTube. Udowodnię również, że YT potrafi sprzedawać, a reklama na YouTube generuje pozytywne zwroty z inwestycji. Oczywiście wszystko to w oparciu o kilka realnych case study z podaniem pełnych danych prowadzonych kampanii.

Artur Kurasiński

Jak zarabiać na video - case studies najlepszych kampanii.

Dowiesz się, jak działa reklama na YouTube i jakie zasięgi można wygenerować w tym serwisie społecznościowym, nawet kiedy jesteś małą lub średnią firmą. Pokażę szereg przykładów firm z trudnych branż, często z małymi budżetami, które zaistniały na YouTube z wykorzystaniem zarówno płatnej, jak i organicznej promocji.

Monika Mikowska

Kilka dobrych argumentów, dla których NIE warto tworzyć aplikacji mobilnej

Aplikacji mobilnej nie wystarczy “chcieć” zrobić. Poznaj 5 najważniejszych argumentów, które przekonają Cię, że nie zawsze warto stworzyć aplikację dla samego “tworzenia”

Anna Miotk

Rzeczy stare i nowe. Jak w dobie mediów społecznościowych zmieniło się prowadzenie działań PR?

Poznaj nowe zasady marketingu i PR-u, które każdy marketer w dobie Internetu ma obowiązek znać. Jak przygotować wartościowe z punktu widzenia dziennikarzy notki prasowe? Jak uwzględnić nowe media w klasycznych działaniach PR? Dowiesz się też, jak mała firma może prowadzić działania PR skuteczniej niż wielkie korporacje oraz jakie narzędzia do tego wykorzystywać.

Michał Bąk

Jak budować społeczność w e-handlu ?

Masz sklep internetowy? Świetnie! To jednak dopiero pierwszy krok do tego, by osiągnąć prawdziwy sukces w e-handlu. Teraz musisz zająć się reklamą i tym, by zostać dostrzeżonym przez potencjalnych klientów. A i to jeszcze nie wystarczy – dotarcie do odpowiedniej grupy docelowej to duży krok, jednak żeby zdobyć stałych klientów, musisz stworzyć z nimi więzi. A najlepiej zbudować społeczność. Jak to zrobić? Opowiem podczas swojej prezentacji!

Katarzyna Młynarczyk

LinkedIn & SlideShare w komunikacji biznesowej.

LinkedIn & SlideShare to w tej chwili prawdopodobnie dwa najbardziej niedoceniane serwisy społecznościowe w Polsce. Zobaczysz na przykładach ,z życia wziętych”, co i jak robić, aby zbudować zaangażowaną, dopasowaną branżowo społeczność wokół Twojej firmy. Dowiesz się, dlaczego Linkedin i Slideshare stanowią must have w strategii content marketingu!

Monika Czaplicka

Hejt i Trolling - broń się przed negatywami

Jedno jest pewne! Prędzej czy później HATE pojawi się także na twoich profilach społecznościowych! Podczas mojej prezentacji zobaczysz jaskrawe przykłady niekompetencji social media managerów działających w polskich firmach. Przkażę Ci także kilka porad, jak ustrzec się najczęstszych błędów w procesie zarządzania hatem.